Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez most akkor nem álom volt?...

Ez most akkor nem álom volt? Hanem valóság?

Figyelt kérdés

Hajnalban történt velem valami, azt hittem álmodom, de mos tmár nem vagyok benne biztos :/ Hogy is kezdjem :/ Olyan volt mintha valaki vagy valami feküdt volna az ágyamban mellettem, ami azért fura, mert olyan kicsi az ágyam, hogy én is alig férek el rajta :D Kinyitottam a szememet, mozdulni nem tudtam, láttam a szobámat, hogy szürkület van, és hallottam, hogy a konyhába vagy apám, vagy anyám kávét főz. Elkezdtem kiabálni, de csak ilyen nyögdécselős kínlódó hang jött ki belőlem. Majd hirtelen megtudtam mozdulni, el is mentem WC-re. És mikor jöttem vissza, anyukám tényleg főzte a kávét :O Aztán nehezen mertem visszaaludni, majd reggel azt hittem valami kegyetlen rémálom volt. DE délután mikor Anyukám hazaért, kérdezte tőlem, hogy mi bajom volt hajnalba, mert hallotta, hogy ilyen nyögdécselő hangot adtam ki, mint aki fél valamitől. Na itt meg ijedtem, majd annyi mondtam neki rosszat álmodtam. De ezek után nem vagyok benne biztos, Mindent hallottam körülöttem, sőt még anyukám is hallotta azt a félelemből jövő hangot amit kiadtam. Most akkor ébren voltam, és valóság volt, Vagy álmodtam, Élethű álom lett volna? Remélem érthetően írtam le mindent.


További szép estét mindenkinek.



#valóság #álom #ébrenlét #kávéfőzés #élethű álom #démoni jelenség
2017. szept. 25. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A gondolkodás a legnagyobb akadály!
2017. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt hogy értsem? Ki tudnád fejteni? :)
2017. szept. 25. 18:40
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Minden hozzám látogató a Kozmikus Tündér Anyák Tanácsa Beavatásán megy keresztül azalatt a pár óra alatt, amit együtt töltünk.
2017. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sYkowitc válasza:
100%
alvásparalízis?
2017. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most látom hülyenének nézel... Hát oké.
2017. szept. 25. 19:14
 6/11 A kérdező kommentje:

sYkowitc


hát lehetséges :/

2017. szept. 25. 19:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is szoktam álmomban kiabálni.

Mármint volt már olyan, hogy teljesen értelmes sorokat kiabáltam, közben mégis álmodtam. Egyszer pl azt, hogy valaki mászik az ablakon. Gondolhatjátok, hogy szegény szüleim milyem tempóban rohantak oda megnézni, hogy miért kiabálok az éjszaka közepén ilyen hülyeségeket. :D

2017. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

"Elkezdtem kiabálni, de csak ilyen nyögdécselős kínlódó hang jött ki belőlem. Majd hirtelen megtudtam mozdulni, el is mentem WC-re. És.."


Kedves kèrdező. Majdnem besza.. A röhögèstől...

Nagyon jó humorista lennèl.

2017. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8/8 as legalább röhögtél egy jót :D XD De amúgy tényleg igaz, csak fingom sincs hogyan tudtam volna jól megfogalmazni
2017. szept. 25. 21:13
 10/11 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
66%
Tipikus alvásparalízis. Semmi extra. Néha előfordulhat bárkivel, nekem is volt párszor. Persze nem mondom elég félelmetes...
2017. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!