Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van jelentősége ennek a...

Van jelentősége ennek a visszatérő álomnak?

Figyelt kérdés

régebben szinte napi rendszerességgel volt egy visszatérő álmom. illetve mindig mást álmodtam, de egy bizonyos elem mindig megjelent és ez nagyon nyugtalanított: mindig egy emelkedőre szerettem volna feljutni, volt hogy gyalog, vagy biciklivel, egyedül vagy csoportban... a helyszín mindig más volt. a lényeg hogy iszonyú félelmet éreztem mindig és azt hogy egyedül vagyok és nem tudok felmenni... míg másnoknak sikerült. engem meg mintha valami iszonyú erő húzott volna lefelé és rettegtem hogy visszazuhanok.

aztán volt egy viszonylag nyugodt időszak az életemben és megszűntek az álmok. most viszont egy olyan dolog történt amit elég nagy kudarcnak éltem meg és tegnap újra előjött ez az álom. emelkedő, mellette korlát, a barátaim már fent én pedig két kisgyereket kisértem fel őket is nagyon féltettem és magamat is.

mit jelenthet vagy mi az összefüggés, mire figyelmeztet?


2010. júl. 24. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy légszomj van mögötte.

Nem horkolsz te véletlenül?

Nem ártana kivizsgáltatni, mert ha ilyet álmodsz tőle, az már veszélyezteti az egészséged.

2010. júl. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az anal intruder érkezésére figyelmeztet
2010. júl. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
légszomj? de álmomban a fulladás nem jelenik meg csak ez a lefelé húzó erő! csak ritkán horkolok de akkor sem durván.
2010. júl. 25. 01:32
 4/6 Máté98 ***** válasza:

Szerintem ez azzal kapcsolatos, hogy félsz, hogy nem juthatsz olyan magasra, mint mások(átvitt értelemben). De lehet, hogy hozzáállás kérdése. Volt egy sorozat(rejtélyes igazságok-kiderült a végén, hogy igaz történet), ahol egy részben..

Egy lány mindig lifttel álmodott. Üvegfallal, nagyon magasan. A lift beragadt, ő beszorult. Ekkor egy kéz nyúl hirtelen felé, megijed, sikolt, majd felébred. Kb. 16 éves korában a barátnői meghívják egyikük születésnapjára. Egy magas felhőkarcoló tetejére, aminek üveg falú liftje van. Vonakodik, 2 nap kell, hogy rávegyék. Körmét rágva de elindulnak felfelé a liftben. Aztán, mikor az álom is megmondta, elakadnak. Vészcsengő beragad, a "vésztelefon" süket. Megjelenik a kéz. Mostmár a lány együtt sikít a barátnőivel,...



<<hangulatkeltő hatás x)<<



...de ő abbahagyja, mert látja, hogy egy tűzoltó keze. Szépen kimentik őket, az álmoknak vége.

Magyarul nincs okod, hogy negatív élménytől tarts. Nem mondom, hogy olyan örömteli dolog 70 emeleten beragadni egy liftbe, de "Ende gut, alles gut":)

2010. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ez érdekes volt:) igazából nem félek csak nagyon nyomasztó amikor ilyet álmodok egész nap a hatása alatt vagyok. máskor amúgy nem szoktam ilyen élesen emlékezni az álmaimra, ezekre mindíg.
2010. júl. 28. 19:19
 6/6 Máté98 ***** válasza:
Hát akkor az a baj hogy nyomaszt. Ne nyomasszon. Boldogan feküdj le, gondolj a szeretteidre, jókra. Akkor talán ez segít. Nem tudom, vallásos vagy-e, de az imádkozás segít.
2010. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!