Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudom szavakba fogalmazni,...

Nem tudom szavakba fogalmazni, de azért megpróbálom. Nagyon furcsa álmom volt nem rég s azóta sem hagy nyugodni mert nagyon élethű volt. Ez normális?

Figyelt kérdés
- Álmomban egy éles robbanás féle hangra lettem figyelmes amely csak a fejemben történt, tehát nem külső hang forrás. Ez a hang a kozmoszban történt ugyanis a hang után a nagy reccs volt. Minden elpusztult. Az emberek a föld a csillagok a galaxisok az egész univerzum. Utána csak sötétség volt, én pedik egyedül éreztem magam. Tudatában voltam mi zajlik épp. Elkezdtem  levegőért kapdosni és félni, hogy egyedül vagyok. Mindez pár másodperc alat zajlott le. Ami a legrosszabb hogy aztán a sötétség is elpusztult. Tehát a tér is megszünk létezni vele eggyüt én is. Utolsó gondolatom az álmomban az elpusztulásom ideje alatt az volt, hogy " Vége mindennek, úgysem tehetek semmit". És hirtelen felkeltem. És megnyugodtam, hogy csak álom volt. Kerestem a Google-on, álomfejtést kutatva. De semmi. Szerintetek mondani akar ez valamit? Van értelme?

2020. febr. 29. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ez a megszületésed traumatikus élménye.Nem sokszor fordul ilyen elő,de nagyon nagy élményben volt részed,akkor is,ha félelmetes volt számodra.
2020. febr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez saját vélemény?

Esetleg álomfejtésel foglalkozó vagy aki valamilyen szinten ért az álomfelytésekhez?....

2020. febr. 29. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Rémálom talán?
2020. febr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de az álmod elejéről nekem a robbanó fej szindróma jutott eszembe. Talán ez történt veled, s ez alakította ilyenné az álom folytatását. Talán nem igazán érezted jól magad fizikailag sem. Talán stresszes voltál vagy túl fáradt. Általában az okoz ilyen álmokat, érzeteket.
2020. febr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az isten vagy
2021. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A kozmoszból biztosan nem jöhetett a robaj, mert ott légüres tér van, ahonnan garantáltan nem tud semmilyen hang érkezni.
2021. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!