Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális ha azt álmodtam hogy...

Normális ha azt álmodtam hogy meghalok?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelött azt álmodtam hogy elüt egy vonat,és meghalok. Nagyon megmaradt bennem és még a vonat szinére is emlékszem viszont miután elütött már nem emlékszem semmire. Normális ha ezt álmodom?

2020. jan. 2. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Én tegnap azt álmodtam, hogy megkérték a kezem, de ez elég valószínűtlen :D

csak álom

2020. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyébként is szoktál gondolni az elmulásra?
2020. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, valamikor egészen biztosan valóra válik ez az álom, a kérdés csupán a mikor, illetve a hogyan.
2020. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem, "normális". Meglepően racionális volt az álmod. Kb. ennyi is lenne... De semmi para, csak álom.🙂
2020. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én egyszer azt álmodtam hogy lelőttek, nemrég pedig azt hogy fejbelőttem magam.

Mind a kettő rohadtul para volt, de ez csak álom úgyhogy azt kell mondanom hogy igen, ez normális :)


Itt van amit egy álomfejtéssel foglalkozó oldal ír róla:

Valami meghalt, megsemmisült, valami új keletkezik. Nem a test halála ez. De az új csak lehetőség, ezért erőfeszítést kell tenni. A hősök próbája, hogy szembe tudnak-e nézni a halállal. Ha igen, tovább haladhatnak, átváltozhatnak királyfivá, bankárrá, sólyommá. Aki a menekülést választja, a siránkozásnál több öröme nem lesz. Ha a halálról álmodtál, gondolj az életre. Az elpusztult helyén új keletkezhet, ha engedjük. Ibn Sirin: Meghalni, de temetetlen maradni: A hit elvesztése, a józanság csődje. Stekel: Az életkedv gyakran a halálvágyban fejeződik ki. Astrampsychos: Megszabadul az aggódástól. Cayce: 1. Egy új gondolat születése. 2. Megpróbáltatás. Jung: Ismerős halála: Eltávolodás tőle, egy kapcsolat vége.

2020. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Általában az ember felriad a halál pillanata előtt. Nekem is van ilyen csomószor és semmi ehhez kapcsolódó problémám nincs. De akkor te nem riadtál fel az utolsó pillanatban?

Amúgy álom. Bármilyen őrült, beteg vagy ijesztő dolog megtörténhet benne, ilyen ez.

2020. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt, nem tudom, hogy a kérdező, nem ébredt e fel, de én ritkán 'riadok' fel előtte, szépen a kimúlásig...miért aggódni kéne miatta?

...ahogy mondod bármi megeshet ;) üdv #4

2020. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!