Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, patkány eltaposni,...

Mit jelent, patkány eltaposni, megpróbálni megölni? Már másodszor álmodom ugyanezt, az el múlt hetekben.

Figyelt kérdés

2020. márc. 3. 04:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből még a legképzettebb pszichológus sem mondja meg mit miért álmodsz, mit akar üzenni a tudatalattid. Fontosak a "körülmények" mi maradt meg benned még az álomképből és hogy mit éreztél közben.
2020. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az első álmomban házunk bejárati ajtajának nyitásakor tapostam rá, hogy nehogy bemenjen a lakásba.


A második álmomban a szabadon levő lefolyócsatornánkba hullott halomnyi érett cseresznye alatt mozgolódott, és szintén el akartam taposni.


Mindkét esetben irtózat, félelem, undor fogott el. Nagyon rossz érzés volt, azóta is hatása alatt vagyok. Attól félek, valami rossz fog bekövetkezni.


60 éves, idős férfi vagyok (ha van ennek jelentősége az álomfejtés szempontjából).

2020. márc. 3. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Túl sokat nézted az m1-et.


Patkány: jönnek a migránsok és megeszik a cseresznyét, de majd te eltaposod mindet.

2020. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A migránsok is emberek, és tiszta szívemből sajnálom őket.
2020. márc. 4. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!