Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A múltam és 2 srác kísért, mi...

A múltam és 2 srác kísért, mi okból?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 hónapban egyre többet álmodom az általános osztályommal, akik folyton folyvást szekáltak régen, na meg a fél suli.

Volt egy srác, évekig oda voltam érte, viszont ő is gúnyolt. Meg még egy akivel nagyon ritkán beszélgettem, de nem csúfolt, kicsit tetszett is.

Ez a két srác többször felbukkan az álmomban az útóbbi 1 hónapban, és nem értem miért. Egyre jobban- zavar. Mivel az útóbbi években, mióta elballagtam, évente max 2x álmodtam azzal akiért oda voltam, a másikkal meg egyáltalán nem. Most viszont majdnem minden 4ik nap megjelennek álmomban.

Az egyikben akiért oda voltam, de ő gúnyolt, az álmomban megcsókolt, egy másikban pedig beszélgetni próbált velem, kedveskedni.

És nem értettem.

Aki meg csak egy kicsit tetszett, azzal pedig jól érzem magam az álmaimban. Beszélünk, nevetünk, s érzem hogy beleszerelmesedem.

De csak persze ott.

Mikor felkelek nem érdekel.

De tévedtem.

Igen is érdekel hogy miért vannak ezek az álmok. Évek óta eszembe se jutnak, max 1x, de most meg róluk álmodom, szó szerint kísért a múltam, és ez miatt egyik éjjel még sírva is aludtam el.

Rengeteget bántalmaztak lelkileg. Minden nap, még volt hogy a tanárok is.

Volt olyan időszakom, amikor sírva mentem haza nap mint nap.


Miért álmodok velük? És miért pont most? Na és hogyan tudnám elfelejteni a múltat?



2020. jan. 31. 03:41
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

"hogyan tudnám elfelejteni a múltat?„


Házipálinka

2020. jan. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Lásd jutub: elengedés
2020. jan. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A személyiségedben a múltbéli bántások nyomot hagytak. A tudat alattid azért hozza pont most elő őket, mert most is érnek olyan hatások amik visszalöknek erre az időszakra - valószínűleg hasonló kudarcélmények, amiket tudat alatt a korábbi szituációkkal azonosítasz, hasonló érzések jönnek elő benned.

A szerelmes "szálat" azért érzed, mert kötődni szeretnél valakihez.

Elfelejtés: pszichológus. Megérzésem szerint lesz még "ott más is" mint az iskolai mentális abúzusok, de ezeket felszínre hozni és a gödröket betemetni szakember fog kelleni. Ha eddig nem tetted meg, akkor itt az ideje. Ne a múltbéli démonaid rabolják el a jövőd boldogságát!

2020. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel piszkáltak? Te mit reagáltál?

Lehet, hogy nem zártad le ezt a dolgot és lélekben most állnál készen a változásra.

2020. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos én is épp ezzel a gonddal kűdök, hogy régen még általános iskola 2-3-ban ahova jártam, ott kegyetlenül kiközösítettelk, piszkáltak, csúfoltak stb. És mostanában kicsit kezdenek előjönni ezek a dolgok. Én is azt a tippet kaptam, hogy forduljak ezzel pszichológushoz és neked is ezt tanácsolnám. (Az egyetlen különbség kettőnk között, hogy én férfiú vagyok.) Nekem még kicsit fel kell erre készítenem magam, mert (tekinteve, hogy baromi rossz emlékeket elevenítenénk fel) nyilván nem lesz egy kellemes beszélgetés. De szerintem segíthet. Szóval neked is ezt tanácsolom.

Arra meg hogy miért álmodsz mostanában ezzel, azt tudom mondani, annó nem tudtad hova tenni magadban ezt a dolgot, de főleg azt, hogy hogy van az, hogy az a két fiú szekál téged és még is szimpik neked. Álmodban szerintem most erre keresed a válszt.

2020. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!