Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Filmbe...

Mit jelent ez az álom? Filmbe illő volt. Légyszi normális választ adjatok!

Figyelt kérdés

Nem ma volt ez az álom. Azóta nem álmodok ilyeneket.

A rémálmom részletesen:

Általános iskolában támadtak (kritizáltak) egy lényegtelen ok miatt. Több hónap eltelt az álmom szerint, akkor is támadtak. Majd egy idő után összefogtam egy katonai csoportal, és azok megígérték, hogy segítenek megölni a támadókat. Egynap már puska is dörrent, vér folyt a támadók oldaláról, és pár perc után vége lett a háborúnak. Gattling géppuskával lőttem a támadókat, a társaim más puskákkal.

Oké hogy érdekes volt ez az álom de mit jelent?

Megkérek mindenkit, hogy normális választ adjon!

Álmom dátuma: 2017-03-23.



2020. márc. 5. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az "lényegtelen ok" ez alapján nem biztos, hogy lényegtelen volt. Végtére is lemészároltad őket a gúnyolódás miatt...

Először is (lehetőleg magadban) emlékez vissza miért béreltél s mészároltál, mi volt "lényegtelen", mi bántott meg ennyire, az ok, vagy a kritika?

emlékezz vissza arra az időre mi okozott feszültséget aggodalmat...

felhalmozott feszültség lehetett, frusztráció, stressz vagy egyszerűen nehezen viseled el a kritikát....s ez álmodban ilyen alakot öltött

2020. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Erősen szorongásos álom, valószínűleg gyerekkori "élmények", feltételezem nem igazán kedvelted az osztálytársaid és kirekesztve érezted magad, akit sokszor gúnyoltak, bántottak. Most erősebbnek érzed magad, döhösnek és "visszaütöttél" ez történt álmodban.
2020. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általánosban folyamatosan gúny tárgya voltál(támadtak..ok miatt) évekig(több hónap) és te tűrted. Majd bekeményítettél, a sarkadra álltál(összefogtam egy katonai csoporttal), hogy leszálljanak rólad(megölni a támadókat). Ahogy elkezdtek csúfolni(támadók oldala), gondolkodás nélkül(puska) visszavágtál(dörrent) kegyetlenül(vér folyt) gyorsan(pár perc után) elzavartad őket a közeledből(vége lett a háborúnak). Biztosra mentél, a hatás érdekében(Gatling géppuskával lőttem), mert fontos volt neked(társaim más puskákkal) hogy tiszteljenek.
2020. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!