Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy egy lány (nem tudom ki) megakart átkozni és én pedig akartam venni egy Allah szemés karkötőt mondva hogy az megállítja az átkot

És én nem tudtam hogy miere is jó az Allah szeme utánna néztem mikor felébredtem és tényleg rontásoktol véd ami érdekes hogy az álmomban tudtam hogy az kell

Volt még az álomban nyers hús is



2020. márc. 6. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Két dolgot jelent. Az egyik, hogy volt egy enyhén szorongásos álmod (meg akartak átkozni - bántani, rosszat akartak neked), ami ellen védekezned kellett. A másik, hogy már láttál éber állapotodban Nazar amulettet és tudat alatt összekapcsoltad a két dolgot (de lehetett volna Hamza amulett is, azt is rengeteg helyen látsz, amúgy figyeld meg Nazar szinte majd minden gyrososban ki van téve valahova).
2020. márc. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!