Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok állandóan, ha...

Miért álmodok állandóan, ha almát eszek?

Figyelt kérdés

Lefekvés előtt, ha pár órával előtte almát fogyasztok, mindig álmodok valamit. Ez miért van?

Máskor nem igen szoktam álmodni. Ritkán akkor, ha nagyon sokat eszem, de ez ritkán fordul elő.



2020. márc. 6. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Szerintem lehet a kettő között összefüggés. Az almamag, a mag az az iniciatíva, aminek hatására elindulnak a dolgok.


A Bibliai iniciatíva is egy alma volt, ez egy komoly mágikus-okkult-ezoterikus párhuzam.


(a bűnbeesés az gyakorlatilag a minőség elvesztését jelenti a bibliai vízióban)

2020. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Álmodni minden este álmodsz többször is, csak van amikor megmarad egy-egy álom, van, amikor nem. Általában azok az álmok maradnak meg, amik nagy hatással vannak rád, például egy rémálom. Az csak a véletlen műve, hogy pont akkor emlékszel az álmaidra, ha előtte almát eszel.
2020. márc. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg ha vacsorára húst eszem, akkor mindig rosszat álmodok.

Pedig nem nehezet és nem is későn eszem meg...

2020. márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!