Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az az álom?

Mit jelenthet az az álom?

Figyelt kérdés

Fél álomban lehettem,amikor azt álmodtam hogy egy óra ketyeg egy kar óra volt egy emberen az arcát nem láttam,csak hogy rajta van. Fehér volt a háttér.


Aki tudja az segítsen meg fejteni előre is thanks!



#óra #álom #ketyeg és
2020. márc. 13. 20:33
 1/5 Emily25 válasza:
Nem akarlak megijeszteni,de a napjaid meg vannak szàmlàlva!
2020. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam,hát elég korai lenne mert csak 16 vagyok
2020. márc. 16. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokat unatkozol, azt várod, hogy teljen az idő(egy óra ketyeg). A tettek idejére vonatkozik(karóra) pl. randevú, találka vagy munkaidő. Ilyenkor személytelennek(arcát nem láttam), magányosnak érzed magad(egy emberen). Ez hangulattól, eseménytől független(fehér háttér).


Vélemény: Szeretsz egyedül lenni, a saját privát dolgaiddal foglalkozni. A többit haszontalan időtöltésnek éled meg.

2020. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Emily25 válasza:

Már 2 napja remalmaim vannak annyira nem is emlékszem hogy pontosan miről szól de nagyon sokáig tart, legalábbis én úgy élem meg hogy órákig álmodom nagyon para helyzetekről halottakkal akiket ismertem de nem jár az eszemben egyáltalán

Aztán az is bevillan hogy a férjemet holtan láttam nagyon rossz volt a szüleim és én élesztettük aztán felkelt de penészes volt a bőre bogarak a szájából aztán megint egy kép bevillant apám lóról esett le a lovak nagyon vèresek voltak aztán megint a balkonròl zuhantunk ki férjemmel átéltem a zuhanást de aztán mégsem estünk le csak a korlát de ezek csak olyan részletek az álmomból a többire nem emlékszem..

Tudtok valamit mondani? Vagy.lehet hogy már kezdek megbolondulni

2021. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Emily25.


Azta.🤯😳😳


Amúgy, nem hiszem hogy megbolondulnál.

Nálam is volt egy olyan rossz álom, amit elég sokszor álmodtam meg újra és újra.

De, szerintem stresszes lehetsz, nyugtalan.

Azért álmodhatsz ilyeneket.

Legalább is, amikor ilyen történt velem, az voltam.

2021. márc. 24. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!