Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az alagut es az...

Mit jelent az alagut es az eso az alomban?

Figyelt kérdés
Villamossal mentem egy alagutban. Ketvaganyos volt az alagut, a szembejovo vaganyon lattam egy kis csordogalo vizet, es megjegyeztem, hogy kint csepereg az eso, es kicsit befolyik az alagutba. Tehat nem lattam az esot magat direktbe. Enyhe hegymenetben vezetett felfele a villamosvonal. Amikor kijott az alagutbol, lattam a villamosbol kinezve egy felhagyott rozsdas vaganyt (ami a jelenlegi vaganyba nem torkollott be, el volt vagva elotte), amire megjegyeztem, hogy az volt a villamos regi vonala a felszinen, mielott felujitottak es alagutba vezettek. Aztan elerkeztem a celomhoz, es leszalltam.

2020. márc. 19. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A jobb lábad kint volt a paplan alól és fázott.
2020. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na ebből még a legképzettebb pszichológus sem fogja megmondani miért álmodtad ezt... Nem maga az álomkép a lényeges, hanem az érzetek amik társultak hozzá, hogy mit éreztél közben. Erről nem írtál, így nehéz megfejeteni.
2020. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kotlóssal álmodsz, meghalsz,

Ha halottal, akkor eső lesz,

Ha esővel, akkor egy kotlós meghal.

2020. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!