Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az alábbi álmom?

Mit jelenthet az alábbi álmom?

Figyelt kérdés
A lényegre térek rögtön. Szóval a múltkor azt álmodtam hogy gyönyörű hosszú, fekete hajam volt. És jött egy fiatal lány, aki úgy tüntette fel magát, mint aki jót akar nekem. Kedves volt, annak tűnt legalábbis és nekiesett a hajamnak, és teljesen elcsúfította, levagdosta. Szinte kopasz maradtam. Itt-ott a homlokomon hagyott pár hajszálat, így még durvább lett a kinézetem. Én pedig szégyelltem magam, nagyon szégyelltem és valamiért a zuhanyzóba mentem, vagy oda menekültem, és takartam volna magam..szóval szörnyű érzés volt. Ja, nő vagyok. Akinek van kedve megfejteni az válaszoljon. Köszi.

2020. márc. 23. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Szorongást jelent az álmod. Vágysz arra, hogy más legyél, nem vagy teljesen megelégedve önmagaddal az ebből fakadó szorongásaid jöttek elő álmodban. Ilyen típusú álom előfordulhat akkor is ha sokat csúfoltak, kiközösítettek gyerekkorodban - szerettél volna úgymond szép, más, több lenni, törekedett rá az éned egyik fele, de a környezetedben egy, vagy több személy nem engedte.

Ki volt a lány aki levágta a hajad? Függetlenül attól hogy külsőleg nem hasonlít rá, de mégis kivolt? Ha megvan a válasz akkor egy lépéssel közelebb jutottál a szorongásaid forrásaihoz.

2020. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rejtély...
2020. márc. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azokkal vigyázz, akik azt mondják, hogy rontás van rajtad, és ha fizetsz neki 70000 Ft-ot leszedi, ha elmész hozzá. Lehet, hogy még akkor csen el a hajadból egy tincset, amikor azt mondja, hogy csukd be a szemed; és akkor elvégez veled valami kellemetlen, számodra nem előnyös szertartást, amivel magához köt. Tehát ilyesminek nem szabad bedőlni. Ráadásul akárhogy erősködhet, hogy neked még ráadásul kedvezménnyel csinálja ennyiért. Az átkot pillanat alatt le lehet szedni, aki profi, és nem ennyiért.
2020. márc. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vonzó elragadó lánynak tartod magad, nagy önbizalommal(gyönyörű, hosszú haj), tele vagy szenvedéllyel(fekete haj). De a fiatalabb generáció túlszárnyal téged(jók, kedvesek), lerombolják az önbizalmadat(nekiesett a hajamnak). Elhódítják előled a pasikat(teljesen elcsúfította, levagdosta). Úgy érzed ez igazságtalan(szinte kopasz maradtam), erkölcstelen, bűnös a körülötted lévők gondolkodása(homlokomon hagyott pár hajszálat). Durva módszereken gondolkodsz(kinézetem) pl. törvény, verekedés, megfélemlítés stb. Ezért szégyenled magad. Tisztázni akarod magadban a helyzetet(zuhanyzóba mentem), mert megakarod védeni magad a rossz gondolatoktól(takartam volna magam), szörnyen érzed magad(érzés volt).
2020. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A legjobb részét kifelejtettem sajnos. Tegnap este jutott eszembe. A zuhanyzóban- mikor oda menekültem, húztam ki a számból a hajamat. Mint a horror filmekben. Nem tudom persze hogy került a számba a hajam.

Egyébként nem vagyok megátkozva, viszont átvitt értelemben, úgy meg vagyok átkozva. Köszi a válaszokat.

2020. márc. 24. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!