Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért hallok beszédet alvás,...

Miért hallok beszédet alvás, félálom közben?

Figyelt kérdés

Nemegyszer fordult elő hogy valaki mély hangon beszélt hozzám de olyan is hogy különböző embereket hallottam beszélgetni hétköznapi dolgokról.


Valami alvásparalízis ez vagy mi?

Olyan nyugtalanító...


2020. márc. 29. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez jó kérdés,nekem is van.Lehet,hogy befogsz valamilyen energiákat,mondjuk nem zárható ki a szimplán agyi játék sem.Bár arra tippelnék,hogy itt valami több van,mert nekem is igen furcsa szokott lenni.
2020. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ébrenlét és alvás közötti állapot.
2020. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet hogy valakit hallasz a szomszedbol? :D
2020. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Vagy talan isten szolit meg ha mely a hangja.
2020. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ijesztő hangja van xd
2020. márc. 29. 10:33
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Ez a dimenzióváltás. Hallod a túlvilági hangokat.
2020. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Átlag ember esetében a mély kimerültség jele lehet, de lehetséges, hogy áthallasz valamit, amiről nincs tudomásod, hogy mi az. Nem alvásparalízis. És nyugi, pihenj sokat!
2020. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Esett szó a dimenziókról is az álomban🤔
2020. márc. 29. 14:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt időnként.Manapság ritkábban. Fura. Kicsit olyan, mintha a másik szobában a Tv vagy rádioban menne a beszélgetés, de hát tudom hogy nem az és nem is a szomszédbol jön a hang.
2020. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi rendkívüli, kezd a tudatos éned kikapcsolni, ilyenkor van aki nem csak álomképeket lát, hanem hangokat is hall. Nem alvásparalízis.

Ami gond hogy nyugtalanítónak érzed... ez szorongásra vall. Ki a hang, mit akar mondani és miért beszél hozzád? Keresd ezekre a kérdésekre a választ.

2020. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!