Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet fejjel lefelé...

Mit jelenthet fejjel lefelé menő hévet látni?

Figyelt kérdés
H7 es hévet láttam és a szabadkikötő után pálya felújítás volt és onnan fejjel lefelé (úgy hogy a plafonon van a sin és alatta a vonat) úgy ment tovább. Ez mit jelenthet? (Nem szálltam fel mert lekéstem és pont láttam elmeni)
2020. márc. 29. 11:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem szívok semmit. Mostanábban mindig vagy buszal vagy vonnatal álmodom.
2020. márc. 29. 11:20
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
#1-es, Álomfejtés kategória.
2020. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Megváltoztak a törvények(pályafelújítás), nem kell dolgozni(szabadkikötő után) teljes felfordulás van(fejjel lefelé megy a hév). Amivel nem tudsz azonosulni(nem szálltam fel), mert nem értesz vele egyet(lekéstem) jobbnak látod ha mindenből kimaradsz(láttam elmenni).
2020. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

67%-os barátunk nem látott még álmot életében.

Vagy olyannyira dögunalmas az élete, hogy álmában csak ül egy üres szobában.

2020. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy számit-e de nagyon szeretem a tömegközlekedést és már hiányzik. Iskolabezárás után egy héttel rá indult volna az első emeletes vonat amit ki is akartam volna próbálni (csak addigra bezárt az iskola)
2020. márc. 29. 20:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagyis nem lekéstem hanem azt hidtem nem megy tovább leszáltam és elment. Hévvel mentem odda is (karácsony Sándor útcától)
2020. márc. 29. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
A kérdést félig megválaszoltad - mert szereted a tömegközlekedést, ezért álmodtál róla. Az álmok mindig abszurdak, felülírják a valóság törvényeit, de az jelenik meg benne "átcsomagolva" ami a tudatalattidban van. Önmagánál az álomképnél fontosabb milyen érzeteid vannak, mit érzel közben. Ha azokra visszagondolsz az segít megfejteni mit akar üzenni a tudat alattid.
2020. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!