Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig rosszat?...

Miért álmodok mindig rosszat? (Sok lesz leirva)

Figyelt kérdés

Régen sem voltak rikták a rémálmaim de lassan egy hete folyton rosszat álmodok. Ezek legtöbbször nem a "kalsszikus" rémálmok,amikor valami/valaki üldöz vagy zuhanok,ilyesmi amit sokszor lehet hallani.

Persze ezek is előfordulnak,legtöbbször valami misztikussal vegyitve( mert hiszek a szellemekben és más misztikus lényekben is). Éppen emiatt alapból nem szeretek s nem is tudok sötétben aludni,évek óta.

Viszont az utóbbi időben (na nem a vírushelyzet alatt,inkább máshoz tudom kötni) megszaporodtak a NAGYON fura rémálmok, kb fél éve fokozatosan,s most szinte napi szinten. Nem is emlèkszem mikor álmodtam utoljára jót s szépet.


Szóval ezekben a rémálmokban legtöbbször nem én vagyok az elszemvedője az eseményeknek. Én egy rémisztően nyugodt külső szemlélője vagyok csak az eseményeknek. Ennek következtében ritkán ébredek fel az álmok miatt.


Milyen fura dolgok? Például halott csecsemők, szexuális bántalmazás (random idegen kislányok), hullák, öngyilkosok vagy csak szimplán fura s creepy világ, ahol az emberek vagy a gondolkodásmód nagyon morbid. Ezekben az álmokban az a legrémisztőbb számomra,hogy igazából,kicsit kisarkitva,de a valóságot ábrázolják.


Honnan eredhetnek?

Igaz, hànytatott gyerekkorom volt,nagyon is, de ilyesmik egyáltalán nem voltak a környezetemben sem.

Szóval néhány üldözős rémálmomat ez megmagyarázza,de nem az összeset.

Másik gondolatom az volt,hogy a páromhoz köthetőek.


Miért?

1.Neki is rendszeresen vannak.

2.Erőszakkal teli élete volt,katonaként is szolgált.

3. Fent lakik egy hegyen messze a várostól, s szoktak fura dolgok történni nála. Én is láttam már árnyakat,ilyesmiket.


Nem engedi, hogy a házát "kitisztitsam" vagy hogy szellemtáblát vigyek oda, mivel úgy érzi, kiskorában elhunyt szülei (s lehet öccse is) ott vannak de mivel a szülei ritusosak voltak, nem akarja hogy valami nagyon nagyon fura történjen.


Szerintem messze nem csak a szülei vannak ott, már csak azért is nem,mert ezek az álmok azóza ilyen gyakoriak mióta sokszor nála alszok, először ott aludni sem tudtam....


Gondoltunk arra,a legutóbbi álmom kapcsán (ami az volt,hogy én tudomást szereztem arrol hogy egy (idegen lányt) szexualisan zaklatnak,hivtam is a rendőrséget, de mire nem találtak az illetőnél semmit s senkit, aztán másnap egy árokban láttuk a lány hulláját...) hogy lelkek próbálnak üzenni rajtam keresztül.


Most is fura álmom volt,jó ez most misztikummal kevert is.


Az álmomban fel akartam kapcsolni egy lámpát a házunkban, de véletlenül egy éjjellátó készüléket kapcsoltam be (nincs ilyen a házunkban,nem is láttam még ilyet s valszeg nem is úgy műkodik,mint az álmomban). Na szóval bekapcsoltam, egyedül voltam s felnéztem ugye a lámpára,mert feltünt,hogy nem ég. S a lámpabúrán láttam,ahogy két fiatal srác (ismeretlen arcok) verekednek. A ruhájuk mai divatú volt, de talán kicsit inkább ilyen 2014-es. Aztan az egyim átnyúlt a másik testén verekedés közben,ökölbe szoritott kézzel s felkapcsolódott a lámpa.


Ezután az álmomban valami volta házba,h követett, még a fürdőbe is, de hoy ezután mi jött volna,nem tudom,felébredtem.


Ha bárki tud,az enyémnél pontosabb s racionálisabb válaszra tippet,örömmel várom. Mert bár kiskorom óta fura vagyok, s hol boncmester,hol nyomozó akartam lenni, és sokszor akartam mások problémáit leírni, s filmekben nem lenyűgöz az az elképzelés hogy a halott lelkek másokon keresztül úzennek akik erre elég fogékonyak, ha ez ÍGY működik a való életben,akkor inkább nem kérek belőle. 😃


Hozzáteszem még így a végére,hogy csodával határos módon tipikus értelembe vett (szörnyek az ágyamnál "ébredésem" utá n)alvásparalízisem nem volt még. Olyan igen,hogy többször kelek fel,vagyis álom az álomban.



2020. ápr. 6. 05:21
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

A szellemekkel kapcsolatban spirituális témában jártas emberrel vedd fel a kapcsolatot pl. Villás Béla, Dömény István vannak videóik a youtubon.

Alapból az a bajod, hogy nem tudod elfogadni a világot olyannak amilyen. Te akarod megszabni, hogy mások hogy gondolkodjanak. Mindenkit és mindent állandóan ítélsz és nyilván ezért téged is elítélnek kiközösítenek. Mert senki sem szereti, ha beleszólnak az életébe.

Tanács, nem az a dolgod, hogy megváltsd a világot. Neked a saját lelki világoddal van dolgod. Meg kell tanulnod, hogy a körülötted lévő világot úgy tudod megváltoztatni, ha te változol. Mert amit adsz azt kapod vissza. Ahogy másokkal bánsz, mások is úgy bánnak veled. Mások is folyton beleszólnak az életedbe, hogy rájöjj hogyan esik ez fordítva. A világ nem jó és nem rossz, olyan amilyennek teremtettük, amilyennek lennie kell ahhoz, hogy lelkileg fejlődhessünk. Mivel a világ tükröt mutat nekünk.

2020. ápr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a szövegedet mert elég hosszú de elmesélem a saját történetemet. Régen nekem is voltak rémálmaim. Sokszor éjjel 2-kor keltem és ha véletlen visszaaludtam nagyon rossz és valósághű álmaim voltak. Nem volt úgy bennük semmi félelmetes de még is olyan bizarr hangulatom volt bennük. De nekem ezek elmúltak. Segítségül talán az agykontrollt vagy a tudatos álmodást tudnám nyújtani
2020. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!