Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő álmom. Egy...

Van egy visszatérő álmom. Egy katonai tábort látogatok meg, de aztán soha nem megyek be, hanem csak vissza fordulok. Nem tudom, hogy ez jelent-e valamit. Ha igen akkor megírná?

Figyelt kérdés
De akkor sem pont haza megyek, mert mindig betévedek egy erdőbe, ott pedig egy házba, ahol van 3 nő és 1 férfi. A férfi mindig bejön egy bárddal, de amikor belép az ajtón, akkor mindig elalszok. Aztán felkelek az éjszaka közepén és elindulok a sötétben. Előttem fény, mögöttem sötétség és suttogás hangok.

2020. ápr. 7. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Mikor egy életfilozófiát, törvényt(katonai tábor) értékelsz(látogatok meg) és mielőtt belevágnál(vissza fordulok). Előbb megvizsgálod a lelki oldalról is(betévedek egy erdőbe). Hogy hat rád(egy házba) a kiszolgáltatottakra(3 nő) és az elnyomókra(1 férfi). Ha erőszakra ad lehetőséget(bejön egy bárddal), azzal nem foglalkozol(elalszok). Észbe kapsz(felkelek) és nem ismersz lehetetlent(az éjszaka közepén), nem számít a következmény(sötétben) küzdesz ellene(elindulok). A tudatosság felé fordulsz(előttem fény) és nem érdekel(mögöttem) a butaság(sötétség) és hogy mások mit mondanak(suttogást hallok).
2020. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!