Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kiskoromban volt egy visszatér...

Kiskoromban volt egy visszatérő álmom. Máig tisztán emlékszem rá. Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Egy domb vagy hegy szélén mentem egy deres lovon, gyönyörű volt, de indulatos, makacs. Hosszú, szürke kabátot viseltem. Lefelé nézve egy régi várost láttam, közel volt nagyon. Odafent volt egy nagy ház, kikötöttem a lovamat, én pedig bementem. Odabent gyerekek voltak, akiknek a haját vágták le, láttam rajtuk, hogy rám akarnának támadni, de nem mertek/tudtak. Féltek attól a pár felnőttől bent. Mikor kimentem, a lovam eltűnt. Éreztem, hogy meghalt, így nem is indultam megkeresni. Én leültem, és csak néztem a várost, ami teljes egészében füstölgött, én pedig éreztem, hogy itt a vég. Aztán olyan volt, mintha fejbelőttek volna, én pedig felébredtem. Nagyon tisztán emlékszek rá, pedig olyan hatéves korom körül volt. Most vagyok huszonegy.
2020. ápr. 11. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hiszel az előző életben, akkor egy analitikus pszichiáter kéne neked erre.
2020. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy volt egy nagyon erős szorongásos (rém)álmod. A gyerekek a házban te magad voltál - a felnőttek a te tudat alatti félelmeid.

Azért emlékszel rá, mert az ami 6 éves korodban nyomasztott a mai napig elkísér.

2020. ápr. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy egy hat éves gyermeknek ennyire komplett szimbolikus álom rendszere lenne. Persze nem is cáfolnám egyértelműen.

De sokkal inkább tűnik reinkarnációs emléknek.

Másik ami még lehetséges, hogy mondjuk egy film, vagy olvasott, hallott történet nagyon megragadt benned valamiért tudat alatt és az hozta vissza néha ezeket az álomképeket.

2020. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ennek az álomnak jelentése is van... Lehet viszont az előző életedből megmaradt, reinkarnációs emlék is.


Álom jelentése, levezetése:

Domb: Apró erőfeszítéssel elért eredmények sorozata

Ló: Ha tudja irányítani, akkor önmaga ura

Kabát: Bizalmatlanság

Ház: A múltunk nyomai

Hajvágás: Ha hajat vágni látod: Gonoszságtól megfosztás

Város: Érzelmi, Szellemi környezet

Füst:Veszélytől, haláltól való félelem

Halál, lövés: A gondoktól megszabadulni. Új gondolatok, új esélyek.


Összegzés:Nem bízik másokban,pedig próbálkozik. Nehezen barátkozik, ha sikerül is barátokat szerezni hamar elveszti őket.Sokszor fél a haláltól, de úgy gondolja a halál néha jobb lenne mint élni. a múltja kissé zavaros, és a jövőt füst rejti el. Mindig azzal nyugtatja magát hogy a jövő jobb lesz, AMI ÍGY IS VAN...

2020. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!