Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit ez a folyton...

Jelenthet valamit ez a folyton visszatérő álom?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 évben hirtelen random időközönként elhagyatott vasútállomással,elhagyatott vonatokkal és elhagyatott vasúti sínnel álmodok.Nem tudnám mihez kötni,nem függ attól,hogy milyen a hangulatom,mennyire vagyok fáradt stb.Egyszerűen hirtelen csak ezzel álmodok.A vasútállomás többnyire ugyanaz,csak apróbb részletekben változik egy-egy álomban,hol jobb hol rosszabb állapotban van.A valóságban még soha nem jártam ehhez hasonló állomáson.A vonatokat vagy nézem vagy utazok rajtuk de folyton ezen az állomáson lyukadok ki.Tegnap éjjel megint ezzel álmodtam és már kezd zavarni. Válaszotokat előre is köszönöm!

2020. ápr. 7. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs közös üzleti ügyed másokkal(elhagyatott vasútállomás). Az az életpálya(vonatok), erkölcsi normarendszer(vasúti sínek), amit képviselsz senki sem értékeli egyedül vagy vele(elhagyatott). Néha le is néznek, beszólnak a különcséged miatt(hol jobb, hol rosszabb állapotban van). Sokat gondolkodsz(nézem) ezen az életstíluson(vonatokat), meg is próbáltál e szerint élni(utazok rajtuk). De marad az érdektelenség(ezen az állomáson lyukadok ki).

Javaslat: Lehet többet kell fordítanod reklámra, kell felmutatni bizonyítékokat az előnyéről. Youtubeon videókat készíthetsz, frappáns címszóval.

2020. ápr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!