Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthett? Én is...

Ez mit jelenthett? Én is tudom, hogy lehet hogy hülyeség, úgyhogy nem szeretnék buta válaszokat kapni.

Figyelt kérdés

Régebben történt. A szobámban aludtam, de álmomban unokabátyám szobája volt az enyém. Arra ébredtem fel az álomban, hogy nyugodt dallam szólt és eltűnt a plafon majd ilyesmi "emberek"


[link]


álltak körül és felakartak vinni az égbe. Én nagyon megijedtem és minden erőmmel azon voltam hogy lerázzam magamról a kezeiket. Ez nagyon nagyon nehezen sikerült.

Másnap meghalt egy idősebb rokonom.



2020. ápr. 16. 07:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az "emberek" sokkal fényesebbek voltak mint a képen, szinte fehérek.
2020. ápr. 16. 07:51
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Fénylények!

Úgy tudom, jó szándékúak. Viszont, ha el akarnak vinni, az nem túl biztató.

Magyarázat bármi lehet. Lehet, megérezted a rokonod halálát. Lehet viszont, hogy így öt vitték el helyetted...

Sajnos túl sok infot a fénylényekről nem tudok, keresgélj, zalén több sikerrel jársz .

Még hozzátenném, én egyetlen álmomban találkoztam ilyen lénnyel. Ember alakja volt, ragyogott, mint a nap és valami nagyon pozitív energia áradt belőle. Viszont az álmomat tekintve azt hiszem, válaszút előtt voltam...zalán élet, hakál között. A választás azt hiszem, rajtam (is) állt, ám végül a fénylény visszaküldött a földre.

2020. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

*talán

*halál

2020. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Nehogy elhidd a második válaszoló hülyeségét :d

Csak álmodtál, álmodban meg bármilyen furcsa és lehetetlen dolog megtörténik. Lehet tényleg azért álmodtál ilyet mert sejtetted hogy meg fog halni a rokonod de az is lehet hogy szimpla véletlen egybeesés.

Ne hidd el kérlek ezeket a hülyeségeket hogy "fénylények" meg ki tudja milyen hülyeségeket fognak még neked írni ide

2020. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#4!

A kérdező magától is el tudja dönteni, kinek mit hisz! Nem a te dolgod mások válaszát felülbírálni.

Ha szkeptikus vagy és nincsenek hasonló jellegű tapasztalataid, akkor minek okoskodsz itt?

2020. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én inkább realistának mondanám magam nem szkeptikusnak. És abbanhisz amiben akar én csak próbálom megóvni attól hogy olyan dolgot higgyen el ami nem létezik. Kisgyereeknél még óké hogy fantáziálnak és úgy élik meg mintha valós lenne de felnőtt embereknél ez már problémás
2020. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Az unokabátyád életét(szobája) te uralod(az enyém). Rájöttél hogy így nyugodt vagy lelkileg. Mert védtelen(eltűnt a plafon) az unokabátyád az idegenekkel(emberek) szemben, akiktől segítséget remél(fénylő, fehér) és el akarnak szakítani tőle(felakartak vinni az égbe). Ami ijesztő neked és mindent elkövetsz, hogy leállítsd őket(minden erőmmel..kezeiket). Ami sikerült.
2020. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 ????????????? az lsd rossz
2020. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

3. Miért akarsz megóvni engem "ezektől a hülyeségektől ha nem is ismersz?

Nyugi nem vagyok megszállott a témában én magam se tudom régóta mit higyjek. Mindig is lesz egy realista énem mint ahogy neked is. Csakhogy túl sok véletlen egybeesés volt már az életemben és ezért érdeklődöm.

Köszi a válaszokat nektek:)

Ja és a 7.-nek meg üzenem hogy mindenféle káros szenvedélytől mentes vagyok.

2020. ápr. 16. 19:16
 10/14 anonim ***** válasza:

Én a #7-es vagyok. Miket irkálsz? Nem érthető a lényeg?

Arról szól az álmod, hogy bizonytalan vagy az unokabátyáddal kapcsolatban, hogy nem beszámítható. Nem te, hanem az unokabátyád. És félsz, hogy elveszíted. Olvasd végig a zárójelek nélkül, hogy mit írtam.

2020. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!