Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Szóval azzal a személlyel álmodtam, aki tetszik nekem, én is neki, nem vagyunk együtt és viszonylag messze lakik, legalábbis a vírusos időszakban mindenképp és még nem láttuk egymást.


Huh


Szóval xdd


Egy vonaton utaztunk, társasággal, mire ő mondta talán, hogy mutat valamit, a lényeg hogy vele kellett mennem.

Úgy lehetett menni a vonat kocsija között, hogy leszálltál a mozgó vonatról, majd szaladni kellett mellette, míg fel nem szálltál a másikra.

Nem egyszer szálltunk át.

Aztán leültünk, ketten. S talán kérdeztem, hogy miért hozott ide.


Legutóbb busszal álmodtam vele xddd

Hívott, valami netes játékon akartunk játszani, de én felszálltam a buszra. Viszont ő nem, hogy találkozzunk, mert talán nem tudott. Viszont hívtam, s vagy ott vagy üzenetben mondta el ezt, nem haragudtam miatta, viszont haza kellett találnom. A buszon kinevettek valami miatt.


2020. ápr. 21. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Közös dologgal foglalkoztatok(vonaton utaztunk) egy társasággal ő mondta, hogy kövesd(..vele kellett mennem). és megpróbáltátok lerázni a társaságot(..kocsija között..szálltál a másikra) nem egyszer megpróbáltátok. Míg kettesben maradtatok(aztán leültünk ketten), majd kíváncsi lettél, hogy mit akar tőled(..miért hozott ide).

Mondta hogy hiányzol neki(hívott), de te a haverjaiddal foglalkozol(felszálltam a buszra). Viszont ő nem akarja a barátaidat(..mert talán nem tudott). Nem érted a helyzetet(viszont hívtam..), ez égő számodra a barátok előtt(haza kellett találnom) és ki is nevettek(buszon..valami miatt).

2020. ápr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Toboz111 ***** válasza:
Az életutatok most együtt halad /vonat/, ha úgy döntötök, hogy együtt jártok, egy ideig tudtok egy irányba "szaladni", de benne van lehetőségként, hogy letértek az utatokról, "más vonatokra szálltok fel". Nem lesz értelme az életcélotok szempontjából, hogy hova juttok el, "miért hoztál ide?", csak egy tapasztalás lesz a kapcsolatotok, "sok fel-le ugrálással". Ez szerencsére valtozott a két álom óta, lélekszinten "megbeszéltétek", te maradsz az utadon, nem vállalod be a játszadozást vele, "haza kell találnod". Ez csak úgy lehet, hogy azt éled meg, amire a leszūletésed előtt vállalkoztál, "a felesleg meg mehet"! A humor oldalaról nézve minden könnyebb.
2020. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utazás az életúton való változást jelenti, de neked egy kicsit még tenned kell azért, hogy tényleg más irányt vegyen az életed. A vonat pedig az életpálya egyenes határozottságát szimbolizálja.
2020. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ^^
2020. ápr. 23. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!