Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez a pókos álom?

Mit jelenthetett ez a pókos álom?

Figyelt kérdés
Anyámnál voltam a konyhában. Én ültem az asztalnál ő pedig takarította a konyha kredencet. Egyszercsak kb 4-5 darab 15-20 cm-s fekete pókok másztak fel a kredencre. Anyámat elkapta az ideg és szétverte őket. Utánna felriadtam. Pedig nem egy lobbanékony természet az anyám.

2020. ápr. 19. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Az álomban a pók - és a valóságban a pókfóbia - tapasztalataim szerint mindig olyan embernél alakult ki, akinek az anyja (néha a nagyanyja, ha ő nevelte) nagyon erősen agresszív, önző és birtokló ember volt. Szoros pórázon (még ha ez láthatatlan szál is) tartotta a gyerekeit. Ez nem feltétlenül igaz erre az esetre, de leírtamm hátha segít.


Anyádnak nem kell lobbanékonynak lennie, de az álmodban azt láttad, amit vágytál: megvédett a veszélytől.

2020. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok, pókkal álmodni, nagyon nagy szerencsét jelent. :)
2020. ápr. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyád életedre való befolyását illetően(.-nál voltam a konyhában). Ha neked problémád van(ültem az asztalnál) ő a titkain, a nehézségein(kredencet) próbál úrrá lenni(takarította). De segítségről(4-5 darab) erős(15-20cm-s) partnerről(pókok), lehet a te partnered is hallani sem akar(fekete). Ha ezt megemlítik(másztak fel a kredencre) anyádnak, akkor elkapja az ideg és dühösen mondja erre nincs szüksége(szétverte őket) erről hallani sem akar.
2020. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!