Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen magyarázat lehet arra,...

Milyen magyarázat lehet arra, ha az álmomban történt események a valóságban is megtörténnek?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy időben álmodtam arról, ami éppen akkor meg is történt a valóságban.

Le vagyok döbbenve....


2020. ápr. 23. 14:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az is furcsa, hogy nem vagyok egy fejfájós a típus, de amióta felébredtem borzasztóan faj a fejem.
2020. ápr. 23. 15:00
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Lehet rá magyarázat, logikus pszichológiai magyarázat. De nem tudjuk, mi történt meg a valóságban, amit megálmodtál.
2020. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretném leírni ide, de attól furcsa, mert konkrét időpontok és más adatok is pontosan egyeznek.
2020. ápr. 23. 15:29
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Konkrét időpontok? Honnan tudod? Sosem tudod utólag megmondani, mikor kezdődött az álom.

Egyébként meg az agy képes úgy kombinálni, logikázni dolgokat, hogy az addigi ismereteiből összerakjon valami olyat, ami tényleg megtörténhet és meg is történik.

Azonban az álmok jelentős részénél úgy van, hogy az ember megtud valami eseményt a valóságban, és utána kap a fejéhez, hogy jaj, ezt álmodtam. Tehát akkor találja ki, írja át az agya az álmot, előtte nem tudta, hogy azt álmodta.

Nagyon gyakori például, hogy zuhansz, és amikor földet érsz és felébredsz, pont akkor történik valami nagy csörömpölés a szomszédban. Tehát az agyad megtévesztett, utólag kitalált az ingerhez valami előzményt. Amikor alszol, az időérzéked teljesen megszűnik, így felébredés előttre is bármit ki tud az agyad utólag találni.

2020. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Félreérted, konkrét időpontot az álmomban láttam. Amikor felébredtem, mindent leírtam és elküldtem üzenetben egy ismerősömnek aki ledöbbent azon, hogy ez ma tényleg megtörtént.
2020. ápr. 23. 17:14
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Mivel nem tudjuk, mi az a konkrét esemény, így nem lehet erre mit mondani. Így is ott van az esély, hogy a korábbi eseményeket ismerve az agyad kitalált valamit, ami azok alapján megtörténhet, és tényleg megtörtént. Ha nem mondod meg konkrétan, mi volt az, akkor nem tudjuk ezt kizárni.
2020. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2020. ápr. 23. 17:44
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Az agyad nem talált ki semmit,logikázni sem szokott magától "ami azok alapján megtörténhet,és tényleg megtörtént"...hagyjuk ezt a baromságot..

Az agy csak eszköz a lineáris időben pedig szűrőként szolgál és akkor lesz fogékony a kinti akár jövőbeli történésekre amikor a tudatalatti tartomány kitisztul annyira,hogy a küszöb "átjárható" legyen a tudatos én számára akár álomidőben is..és nem te vagy az egyetlen akivel ilyesmi történik,az emberek többsége egyre szenzitívebbé válik a kollektív földtisztulási ciklus alatt...

2020. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Érdekes téma! azt hiszem hogy ezután jobban belemerülök, mert még mindig nem tértem magamhoz az élménytől 😀
2020. ápr. 23. 21:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van egy finom belátásod bizonyos dolgokba.
2020. ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!