Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Erre mi a magyarázat?

Erre mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban egy este lefeküdtem aludni (kb 12 lehettem) és szerintem nem álom jött rám, hanem valami tejesen más. Este lefekvéskor minden a megszokott volt, napközben találtam egy vizisiklót, amit egy nagy beföttes üvegbe jól lezárva az ágyam mellé raktam (késöbb szerepe lesz :). Azt álmodtam , hogy magamat látom a sötétben kívülről, ahol az ágyamban feküdtem. A szobám sarkából, mintha a plafonról figyeltem volna magamat. Az idő nem telt és nagyon lassúnak éreztem. Nem olyan volt mint amite ébredés után úgy emlékszem vissza, mintha csak percek lettek volna. Az idő úgy telt mintha ébren lettem volna. Mozogni sajnos nem tudtam. Egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy a beföttes üveg teteje letekerődik az übegről és a kígyó kimászik. Ahogy feküdtem, keresztbe siklott rajtam, le az ágyról. Mikor felkeltem, akkor láttam, hogy le volt tekerve a beföttes üveg teteje és nem volt benne a kígyó. Álom volt, vagy valóság? Miért nem telt az idő, amiket óráknak éltem meg. Talán fontos lehet, annak idején tudtam írányítani az álmaim alakulását, pl helyszín, cselekvés, vagy az öltözékemet tudtam változtatni, ebben az "álomban" viszont nem tudtam megmozdulni sem.

2018. dec. 31. 18:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért ( ha van :) előre is köszönöm a válaszokat.
2018. dec. 31. 18:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Testen kívüli élménynek nevezik, angolul obe a rövidítése. Van olyan aki direkt csinálja, vagy néha véletlenül is megtörténik.
2018. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy alvás paralizis. Olvas utánna.
2019. febr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!