Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért gyilkolok álmomban?

Miért gyilkolok álmomban?

Figyelt kérdés
Rengetegszer álmodom azt hogy embereket késelek meg. Ezek elég agresszív álmok.. késsel főleg de van hogy baltával vagy ilyesmikkel.
2020. ápr. 24. 13:29
 1/4 anonim válasza:

Morbid.

Am attol fugg em milyen erzessel tolt el. Duhos vagy,bosszut alsz,azaz akiket meggyilkolsz azokat ismered e vagy tettek e ellened.

Viszont mindenesetre azt javaslom ne nezz horrort es ne jatsz ilyen öldöklős jatekokat

2020. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Álomban milyen okbol?

Es utana látod is hogy meghalt összeesik vagy az a kèp kimarad?


Nálam is megesik de olyankor àlmomban én önvédelemböl "ölök".habàr az eredmenyt soha nem làtom azaz nem szàndékos tenyleg csak menekülés miatt.

2020. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elnyomott agresszió? gyakran bántanak,és nem szólsz vissza?
2020. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nézek horrort, nem játszok ilyenekkel, nem bántanak. Lány vagyok. Legtöbbször idegeneket, de legutoljára azt almodtam hogy valaki be akart törni hozzánk, itt szúrtam le. De aztán hirtelen atvaltott apamra. Szóval apámat öltem meg.. Változó. Néha félelmemben olok, néha csak úgy. Viszont általában nem halnak meg. Volt akit vagy 20x nyakon szúrtam és nem halt meg. De minden változó kb. Annyit szurkalok álmomban hogy már kb minden meg történt 😂 kíváncsi vagyok mitől lehet. Szerintem stressztől. De ki tudja.
2020. ápr. 25. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!