Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Almomban k. rva voltam?

Almomban k. rva voltam?

Figyelt kérdés

Azt almodtam hogy az ejjel tobb ravezeto reszlettel egyutt hogy kxrva voltam egy lakasba kerultem egy alombeli lannyal akit almomban ismertem es a kovetkezo villanas az volt hogy bekisert egy idosebb no a szobaba es akkor mar tudtam h jonni fog vki.. le kellett melltartojg bugyiig vetkozzek majd az agyba varnom. Kozben tudtam hogy amit ad penzt a manus elveszi az osszeset a no igy azon gondolkoztam hova rejtsem el a szobaba.. jott egy nagyon elmebeteg kinezetu manus bepakolt a szobaba ahol voltam es aztan felebredtem


Nagyon eletszeru volt es nem is tvztem aznap se este se ment a tv


Ez mit jelent alomfejtesben?


2020. ápr. 25. 08:01
 1/2 chuck dorisz válasza:
Az álomfejtésben nem hiszek. Nem kell aznap láss olyat, amiről álmodsz. Az elméd az életed során rengeteg dolgot eltárol, ami érzelmileg hatott rád. A tudattalanod pedig kreál egy - sokszor elképesztő fordulatokkal teli - sztorit belőle valamelyik éjszaka. Hogy az emlékek közül hogy választ éjszakánként, azt nem tudom.
2020. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Irtam privit.

Képcsere?

2020. máj. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!