Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthetnek ezek bármit is?

Jelenthetnek ezek bármit is?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mostanában sokszor láttam a kiszemeltemet (igazából számomra több mint egy sima kiszemelt mert nagyon szeretem) álmomban.

Kezdetben rég nem beszéltünk hiszen elköltöztem egy ideje, nem is egy iskolába járunk már mint annak idején. De sokat gondolok rá naponta stb.

De, az álmomban legtöbbször a régi iskolámban vagyunk és legtöbbször ránéztem de nem tudom hogyan volt egy olyan érzésem végig hogy rám nézett volt párszor :0 , aztán olyan is volt hogy egyszer vele szemben ültem a tartottunk egy szemkontaktust és például tegnap éjjel meg belebotlottam s azonnal megébredtem.

Lehet hülyeségnek hangzik az egész de kíváncsi vagyok hogy van-e valami jelentése vagy bármi.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2020. máj. 4. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ezért látod őt álmodban mert fontos neked és nagyon sokat gondolsz rá. Azért álmodsz vele mert az agyad ezen kattog állandóan és ezért az álmaidba és beépíti az agyad mert hát folyton ez a téma. Nálam ugyan ez szokott lenni, de nem csak szerelme témában hanem bármivel kapcsolatban amin éppen sokat kattog az agyam.
2020. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, van jelentése - az amit amúgy is tudsz, naponta sokat gondolsz rá, e körül pörög állandóan az agyad. Álmodban egy vágyképet láttál (és töltött el kellemes érzéssel ezért emlékszel rá ennyire pontosan) s most próbálsz ebbe kapaszkodni, hogy "hátha igaz...".


Nos ez az álom a te fejedben jelent meg, az övében nem. Ha akkor elmulasztottad hogy közeledj felé, akkor tedd meg most - keres meg Fb-n, közös ismerősön keresztül vagy akárhol és hajrá, tegyél próbát ne csak vágyakozz! Sok sikert :)

2020. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!