Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha felteszünk egy kérdést...

Ha felteszünk egy kérdést lefekvés előtt, biztosan megkapjuk rá a választ?

Figyelt kérdés

Életem nagy kérdését ("merre és hogyan tovább") tettem fel (többször is lefekvés előtt. Álmaimban viszont semmi értelmes választ nem kaptam erre a kérdésre csak katyvasz álmok voltak.


Olvastam, hogy ha elakadtunk az életben, elalvás előtt csak tegyük fel a kérdést és éjjel megjön a válasz, az univerzum/tudatalatti megmondja.


Hát nem úgy tűnik, hanem ehellyett ugyanazokat az álomsémakat forgatja, kavargatja az elmém mint eddig (feldolgozatlan traumák , múlt).

Mintha saját magamba lennék bezárva, nyoma sincs annak hogy a végtelen univerzum segítene.

Én kitártam az ajtót, de mintha a Mindenség, Isten n nem is létezne.


2020. máj. 12. 22:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
60%
téged jól átbasztak akkor XD
2020. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Az agyad alvás közben is dolgozik, könnyen lehet, hogy álmodban történik olyan ami segít, hogy dönts egy helyzetben,de ez nem egy misztikus dolog.
2020. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Tegnap este kiírtam, elmentem aludni, reggel jöttem fel az oldalra izgatottan, kíváncsian, és b+, semmi....
2020. máj. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
62%

Nem feltétlen kell, hogy megálmodd. Lehet az egy érzés, lehet, hogy valami eszedbe jut, ami az előtt nem.

Legyél nyitott, ne rágódj rajta, az nem nyit meg semmilyen ajtót. Lazulj el, engedd, hogy megjöjjön “a válasz”.

2020. máj. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Az álom nem egy misztikus dolog. A lelki világodat önti képi formába. Ha bizonytalan vagy utána kell járni dolgoknak, információt kell gyűjtened, hogy objektíven tudj dönteni. Az álmok belső megérzés szinten segítenek. Hogy mit érzel helyesnek, mi az ami egyezik a saját céloddal, és mi az ami elvisz a céljaidtól, értelmetlenné téve az életedet.

Ha sokat gondolkodsz a megoldáson, biztos hogy álmodsz róla. Esetleg jelentéktelennek tartod az álmot.

2020. máj. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Tedd fel a kérdést itt a gyakorin. Feküdj le aludni. Mire fel kelsz remélhetőleg lesz rá válasz. Ha még sem, rosszul kérdeztél. Akkor következő este ismételd meg úgy, hogy át fogalmazod a kérdést.
2020. máj. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2020. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Kérdés feltevés nélkül is kapsz válaszokat, és kérdés feltevéssel sem csak annyi választ kapsz, amennyit kérsz.
2020. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Elolvastam a szöveget is.

Még én sem tudom átlátni az álmok összes mélységét, sőt, csak alap szinten vagyok mestere az álmaim megfejtésének, még is ez olyan, amit átlag ember fel sem foghat. Miért gondolod, hogy te, a kezdő előtti állapotban élő ember látnád a választ abban a brilliáns beszédben, amit katyvasznak hívsz.

Én ott tartok, hogy a katyvaszokból is érzem, mit akarnak mondani. Egy randomnak tűnő álomból felébredve az álom hangulatát távolról se érintő érzésvilágom van, és ezt az érzést fejtegetem, ismétlem ez az eredménye az álomban átélt folyamatoknak. Amit te látsz, megélsz belül, az csak a felszín, a monitor képe, de belül ott a program, egészen a programnyelv mélységéig, melyeknek teljes hangulatát átárzed. Ha az önismereted nem 30% alatt, hanem 90% felett lenne, ebből a hangulatból annyi de leginkább olyan választ nyernél ki, amit látva hála robbanna ki belőled.


Amúgy meg így is van elég válasz. Traumák. Foglalkozz velük, ez lehet a válasz egy mikrokozmosza.


Az is segít ha felcsatlakozva szívből kérdezel, nem csak úgy elkérdezed magad. Ezt értsd jól. 😃

2020. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm a segítséget :) másként állok most már hozzá
2020. máj. 13. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!