Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valami iszonyat durvát álmodta...

Valami iszonyat durvát álmodtam, de miért álmodom ilyeneket?

Figyelt kérdés
Tegnap este mint mindig, szépen készülődtem a lefekvéshez mint mindig, de előtte még néztem egy kis Star Wars-t aztán elméláztam egy keveset ezzel kapcsolatban. Utána persze lefeküdtem és végre elaludtam. Álmomban egy igazi szőke bombázóval voltam és éppen készültünk volna akciózni. Sajnos halványak a részletek a hölggyel kapcsolatban, de amennyire emlékszem az igazán szép emlék. Ment is volna minden rendesen, de amikor eljutottunk volna a dologhoz, kiderült hogy nem állt fel. Na, álmomban olyan kínosan éreztem magamat, össze-vissza habogtam mindenfélét, hogy biztos sokat ittam meg ilyenek (megjegyzem úgy emlékszem nem ittunk semmit az egész előtt). A nő gúnyolódott egy keveset én meg úgy éreztem mindjárt elsüllyedek szégyenemben. Szerencsére ezek után nagyon hamar felébredtem. Férfiasan bevallom, hogy az ébredés utáni 2-3 másodpercben annyira megijedtem, mint még soha életemben,ugyanis ennyi ideig tartott míg rájöttem, hogy ez nem történt meg, csak álom volt. Az egészben még az az érdekes, hogy mikor felébredtem a valóságban, a szerszámom úgy meredezett, mintha kikérné magának, hogy egyáltalán álmomban ilyenek fordulnak meg a fejemben. Ezek után visszaaludtam, és valami fazékárusról álmodtam egy erdőben (fogalmam sincs miért). A kérdésem az lenne, hogy miért álmodok ekkora baromságokat? Meg egyáltalán, hogy jött ez az eszembe? Hiszen lefekvés előtt békésen néztem a Star Wars-t, erre egy ilyet álmodok és akkor még nem is említettem a fazékárust. Másrészről vajon ilyen beteg fantáziám lenne, hogy tudatalatt ez foglalkoztat? Ahogy olvashattátok a téma nagyon komoly, így a helyzet komyolyságához illő válaszokat várnék. Fáradozásaitokat előre is köszönöm.

2020. máj. 13. 23:34
 1/2 anonim válasza:
100%

Igen az álmok a tudat alattiból jönnek és olyan dolgok jöhetnek elő belőled amit a józan ezseddel elég furának tarthatsz.

Véleményem szerint a következő folytán álmofhattad ezt: A Star Wars az háborús (bár szerintem nem ez a valódi oka ennek az álomnak), majd az ezzel járó tudatalattiba jutó kellemetlen érzések álmodban előgenerálták egy másik mélyebb félelmednek a témáját.

Mivel az álmok nézeteim szerint analogikusak, ezért simán előfordulhat h pl. Egyik nap késről álmodsz másik nap vérről harmadik nap beütöd a fejed negyedik nap piros szobában ülsz. És ha hiszed ha nem ennek a 4 dolognak pl ugyan az a jelentése. Ezt élethelyzet alapján lehet lefordítani, pl ha ismerem az embert akkor tudok hogy a fent említett példaálom számára azt jelenti hogy túl agresszív, de egy másik embernek azt fogom mondani, hogy nem áll ki magáért.

Most a te életedet nem ismervén nem tudok részletes elemzésekbe bocsájtkozni, meg nem is rendelkezek akkor atudással, de mindenesetre a nemi potenciál, vagy meddősséggel való problémák a saját olvasatom szerint a halállal, a születéssel, a műtétekkel, lemondásokkal, magánnyal van kapcsolatban.

Hogy nálad ez, hogy fog megnyilvánulni az egy másik kérdés.

Legtöbb ember nem tudja miért álmodja ezt vagy azt és gyakran én se tudom. De személy szerint hiszem, hogy van egy mélyebb mögöttes tartalom benne, ami rá akar mutatni valamire a valós életemben.

2020. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem vagy beteg fantáziája (annyira), ilyen mindenkivel (férfiakkal) előfordul.Csak akkor baj, ha ilyenkor elmész/spontán magömlésed lesz, mert akkor takaríthatod a takarót, ágyhuzatot és még a boxered is :/ (kivéve ha pucéran alszol). Ilyen álmoknak én csak örülni szoktam :) .A köcsögárus és a Star Wars között viszont nem tudom mi az összefüggés.
2020. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!