Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket? Nem...

Miért álmodok ilyeneket? Nem tudom mit gondoljak.

Figyelt kérdés

Szóval...van egy osztálytársam aki 4. éve osztálytársam, jóképű, sok lánynak bejön.Én eddig nagyon büszke voltam magamra hogy nem hat rám a sármja, de mostanában el kezdett tetszeni egy bizonyos ok miatt, de én nem szeretném hogy bármilyen érzelmek fűzzenek hozzá, ezért akármikor rágondolok, próbálom gyorsan másra terelni a figyelmememet.

Szóval egyik nap az álmomban én és ő voltam. De az a furcsa hogy habár én voltam az álmomban, egy allegorikus alakot vettem fel (egy érzelmet testesítettem meg, mint pl. az Ember Tragédiájában Ádám és Éva)N és szóval én vmi vágy féle voltam, és az álmomban ez a személy konkrétan üldözött, de nem féltem tőle, majd elkapott és itt volt vége.

Nem nagyon tudok bármit is az álmokról/álomfejtésről, és nem is tudom mit gondoljak erről de nektek mi a véleményetek?



2018. nov. 20. 20:53
 1/6 Fish1 ***** válasza:
Szerintem csak az iránta elnyomott érzéseid törnek a felszínre.
2018. nov. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha szexi és bejön neked, az mért tragédia? Hát gyönyörködj benne! Masztizz és közben gondolj rá. Fogadd el, hogy ilyen a szexualitásod.

A fantázia nem betegség, ez teljesen normális. A teste bejön, de a személyisége nem.

2018. nov. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szimplán csak elválasztottad a személyiségedtől ezt a vágyadat. Ez eddig oké, csak ne told túl, ne használd minden esetre ezt a fajta elhárító mechanizmust, mert érdekes dolgokat tud okozni. A vágyaid ,,ellen" semmiképp sem jó módszer, ha nem tudatosítod, tagadod magadban azokat. Lásd be, vedd szemügyre, és döntsd el, hogy mit kezdesz vele. Ott is fog maradni, csak vagy egyszerűen nem engedelmeskedsz neki, mert a te vágyad, nem pedig te vagy a vágyé, vagy használhatod valami másra.
2018. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Létezésünkben Erósz a gyökere mindennek.

Ebből indulj ki! Ezt értsd meg!

2018. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

abbahagyhatod a tagadást. a tagadás rosszabb mint amit tagadsz.


De hogy is volt ez a

egy allegorikus alakot vettem fel (egy érzelmet testesítettem meg, mint pl. az Ember Tragédiájában Ádám és Éva)N és szóval én vmi vágy féle voltam,

ezt kifejthetnéd bővebben is, mert nem értem.

2018. dec. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hogy emberi alakban jelentem meg, viszont itt az embernek nem a személyisége számít, illetve nincs személyisége hanem kimondottam egy érzelemként jelenik meg
2018. dec. 7. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!