Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A minap volt egy almom amire...

A minap volt egy almom amire nem tudom hogy de emlekszek hogy miert van ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Eloszor hol tudok ilyenre valaszt kapni veletek volt ilyen

A lenyeg hogy volt egy almom amibe lattam magam valakivel mindenre emlekszem a nevere hogy hol voltunk mirol beszelgetunk ki o es mit csinal olyan valosagos volt az egesz mintha mar megtortent volna mikor felkeltem nem feleljtettem el sose emlekszem mitortent az almaimba erre valamiert meg is felzaklatot ez az egesz amikor felkeltem nem tudom hogy miert es hogyan nem ertem ezt az egeszet

(miutan felkeltem konkretan tudtam hogy hivjak de nem talaltam meg facen xd)


Koszi a segitseget mindrnkitol



2020. ápr. 22. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Álomban nem jellemző a beszélgetés, pláne a nevek, dátumok, konkrét helyek. Az álom az aktuális problémáról szól, ami foglalkoztat. Ezek a problémák függetlenek a tértől és időtől, személyektől.

Ez inkább parapszichológia, reinkarnáció témába tartozik.

2020. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de nem lettem vele előrébb ötletem sincs mi az amiket irtal
2020. ápr. 23. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre hogy olyankor felejtem el az álmaim amikor ébredéskor azonnal "beindítom az agyam" és a hétköznapi dolgaimmal kezdek gondolatban foglalkozni. Legyen ez olyan apróság mint a "csinálni kéne egy kávét"

Ha kicsit még kényelmesen fészkelődök az álmom hangulatában, meg tudom jegyezni az arcokat, neveket, sőt a hangokat is néha. Olyankor nehéz ezt eljátszani ha valami fölráz belőle pl egy ébresztőóra vagy anyám amikor mondja hogy "kelj már föl nyolc óra!!" na ilyenkor teljesen kizökkenek és nem emlékszem semmire.

2020. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az első valaszolo azt akarta mondaninhogy inkabb a reinkarnacio temaban keresgelj, mert ez szerinte nem alom volt hanem egy emlék egy előző eletből.


En is almodtam mar hasonlót. Evek teltek el mikor egyszer megereztem/meglattam azt az embert akirol almodtam. Idősebb volt mint almomban ugy 10 evvel,es mashogy hivtak mast csinalt mint almomban, megis amikor a szemebe neztem tudtam hogy vele almodtam. Azota tobbször is talalkoztunk, es sose mondtam meg el senkinek ezt, neki egyszer annyit mondtam hogy olyan mintha mar ezeréve ismernelek. Joba lettunk majdnem barati kapcsolat de szörnyen tud viselkedni ,sokszor megbant, erzem nincs ram szüksege de nem tudom elengedni. Nagyon ritkan beszelunk. Probalok nem beavatkozni és nem jelen lenni az eleteben. De sokat gondolok ra. Különös dolog ez. Biztos vagyok benne hogy talalkoztunk mar. Es tudom hogy milyen megha azt is hiszi hogy olyan titokzatos es agyafurt. Nyitott könyv elöttem. Senkinek se mondom el mert sztem gyogyóba zarnának :D

2020. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!