Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelenthet, hogy álmodta...

Az mit jelenthet, hogy álmodtam egy helyről amiről sosem hallottam korábban?

Figyelt kérdés
... Egy távoli városban jártam..álmomban.. Majd 2 hónap mulva igazabol talalkoztam egy onnan érkező emberrel akivel ossze is jottunk. Ezt álmodtam meg elore vajon mert abbol az orszagbol már 3 fiuval jartam...vagy valami dolgom lehet ott? Nagyon szeretnek elmenni oda.
2020. máj. 18. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
"Nagyon szeretnek elmenni oda." - ezért álmodsz róla
2020. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az álmom óta szeretnék, elotte nem is foglalkoztatott az ország.. Errol a városról nem is hallottam korabban. Az álmomban egy epulet elott megallt a busz. Es megneztem google mapsen. Emlekeztem a kerites formajara es ott tenyleg van buszmegallo
2020. máj. 18. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy láttad valahol csak nem emlékeztél rá.
2020. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen az is lehet, csak erdekes volt, hogy abbol a varosbol jott a pasim.
2020. máj. 18. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez parapszichológia kategória. Akkor ez nem álom volt.
2020. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utólag már pozitív képeket, élményeket társítasz az adott helyhez, ezért jelent meg álmodban. Vágysz azokra az élményekre amit az egyik vagy másik korábbi onnan származó exedtől kaptál.
2020. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!