Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent álomban a ház és a...

Mit jelent álomban a ház és a nyitott ablak?

Figyelt kérdés
Álmomban bent voltam a házban és tárva nyitva volt az ablak. Túl nagy részleteket nem szeretnék leírni, de ha valaki tudja, hogy mit jelent a ház és a nyitott ablak, az nagy segítség lenne! Előre is köszönöm!

2020. máj. 18. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
A ház a test szimbóluma, a nyitott ablak pozitív szimbólum. Esetleg kicsit részletesebben le tudnád írni? De jót jelent az biztos.
2020. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyitott ajtó vagy ablak nem jelent jót. De ez csak álom, nem jelent semmit.
2020. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1, bent voltam a házban, kissé elhanyagoltam magam. Nyitva volt az ablak, és egy zöld lombú fát láttam a nyitott ablakon.
2020. máj. 19. 00:52
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem fontos neked a családod(házban), hanem csak a jövődre(ablak), a baráti kapcsolatokra(zöld lombú) és a saját nyugodt életedre(fát) gondolsz(láttam), vagy nyitott(tárva, nyitva volt az ablak).
2020. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyi információból még a legképzettebb pszichológus sem mondja meg mit akart üzenni a tudatalattid. Az egyetlen támpont hogy "elhanyagoltad" magad, de közben ott volt a nyitott ablak, ajtó is. Az nem mindegy milyen kontextusban, nyitott - mert beáramolhat a friss levegő, enyhít a bezártság érzeten, vagy nyitott mert nem véd és bárki vagy bármi, ártó szándékkal is bejöhet.

Az számít mit éreztél közben, az érzetek, azok fényében célszerű vizsgálni magát az álomképet, mert önmagában az bármit jelenthet.

2020. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy bent voltam a házban. Volt lukas fogam (valóságban nincs, de rettegek attól hogy egyszer tönkremennek a fogaim) , meg a körmeim csúnyák ápolatlanok voltak. Láttam egy egyszemélyes ágyat is (egyedülálló vagyok). Volt egy nagyon nagy ablak, amelyben egy nagy zöld lombú fa volt az ablak előtt kívülről. A házban nem túl jól éreztem magam, elhanyagoltam magam (valóságban lelkileg érzek egy kis kavarodást, nem érzem magam jól lelkileg). De maga a nyitott ablak és a fa jó érzést keltet. És ilyen gondolatok jártak álomban a fejemben hgy csináljak-e képet hogy látszódjon háttérnek az a szép fa, hogy fel tegyem facebookra de nem csináltam meg a képet, felébredtem.
2020. máj. 19. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!