Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában folyton dinoszaurus...

Mostanában folyton dinoszaurusszal álmodok. Mit jelenthet ez a szimbólum?

Figyelt kérdés

Ha nem hiszel az álomfejtésben kérlek lapozz tovább!

Álmomban folyton sok emberrel együtt bújkálok egy üres épületben, mert jön a hatalmas dinoszaurusz. Mindenki retteg, én pedig próbálok a többi emberrel menedéket keresni előle. Félelmet érzek, el akarok rejtőzni, észrevétlen akarok maradni nehogy rámtaláljon. Ez az álom már állandóan előjön minden éjjel. Szerintetek mit jelenthet?



2020. máj. 22. 06:53
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Saját magadtól félsz amit felnagyítasz giga méretűre.
2020. máj. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na ez igenis elképzelhető... Köszönöm ;)
2020. máj. 22. 07:15
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Szivesen! hehe :)


Ne félj magadtól! Nem bánt! :D

2020. máj. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Én is álmodtam már ilyet. Visszakerültem az őskorba, és menekülni kellett a dinó elől, de én nem akartam menekülni, csak az ágyamat kerestem, hogy hol az ágyam, miért nem tudtam hozni az ágyam az őskorba is. :D Közbe meg a többiek azon paráztak hogy jön a dinó, engem meg nem érdekelt, csak az ágyamra vágytam. :D


Bár nekem a dinónak jó jelentése van, mikor beteg voltam gyakran a stressz mentesítő dinót alkalmazta a testvérem. Ha a középső ujjad nyújtva hagyod a többi ujjadból lábacskákat formálsz és az asztalon lépdelsz vele olyan mint egy cuki brachiosaurus.


Bárhol voltam ösztönösen ha olyan helyzetbe voltam úgy tartottam a kezem, persze nem olyan testhelyzetbe volt így a stresszmentesítő brachiosauruskám, bár utána gondolkodtam, hogy az emberek lehet félreértenék, mert ugye a középső új az emberi terminológiába mást jelent. :D


Szóval ne félj magadtól!

2020. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Azt jelenti, hogy túl sok hollywoodi filmet láttál és téves kép él benned a dinoszauruszokról. Ne nézz több Jurassic parkot, nem ábrázolják jól a dinoszauruszok viselkedését.


Esetleg előző életedben kis emlős voltál a jurában vagy krétában és vadásztak rád. Vagy mostanában egér vagy pocok, amire a madarak vadásznak.

Lehet egy hörcsög félelmeit érzékeled, aki bujkál a családjával egy bagoly elől. Empata vagy.

2020. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Szia! :) Én sokat szoktam az álmaim jelentésén filózni. Szerintem az ilyen menekülős, bújkálós álmokat szorongás okozza. Menekülsz valami elől, egy döntés, egy régebbi esemény miatti rossz gondolat, neked kell tudni, igazából mi elől. Lehet azért épp dínó jelenik meg, mert a szorongást valami számodra hatalmas, lényeges, életedet meghatározó dolog okozza vagy csak te érzed olyan hatalmasnak, akár csak tudatalatt. Engem mindig egy férfi kerget különböző körülmények között, már láttam párszor az arcát is, remélem ébren nem jön egyszer velem szembe az utcán, mert tuti infarktust kapok, téged ez a veszély legalább nem fenyeget. :)
2020. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2020. máj. 23. 08:07
 8/10 anonim válasza:
39%
Ezt én is utálom! Ugyanígy menekülök,bújkálok dínók elől. Mindig raptor,vagy tirex. Nem is tudom melyik a rosszabb.
2020. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Aszt jelenti hogy visza akarsz menni a dinók korába és harcolni velük.



Üdv.: 404 Error

2020. aug. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Érdekes,hogy azért mert nekem is hasonló álmom volt,és írtam is,hogy visszatérhessek, plusz megnyugtassam a kérdezőt,hogy én is ugyanezt álmodom folyton,ezért lepontoztok.

Pedig pontosan ugyanúgy menekülök dinók elől álmomban és mindig ugyanaz.

Ezért miért kellett lepontozni?

Egyébként én is gondolkodtam rajta,hogy mi ez?

Valami félelem lehet bennem,de tudom,hogy megmenekülök előle. Mindenből van kiút. Sosem halok meg. Valahogy elbujok egy szekrényben,vagy nem vesznek észre...

Azaz a problémám nem tud felemészteni..

Jó a rögtönzo képesség álmomban, plusz egyszerű megoldásokat dob fel a környezet,pl szekrénybe bújni,akkor ott azt hiszem nem fog menni,elkapnak a raptorok,de mégis jónak bizonyul.

2021. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!