Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy álmomban...

Mit jelent az, hogy álmomban már többször is dohányoztam, pedig a valóságban hozzá nem nyúlnék?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Biztosan van egy bizonyos véleményed a dohányzó emberekről, pl hogy lazák, flegmák, ahogyan ott pöfékelnek. Ha a valóságban tiltod magadnak, de álmodsz róla, akkor az agyad így üzeni, hogy kevesebb kontrollra lenne szükséged az életedben. nem a dohányzással kapcsolatban, ez tulajdonképpen csak szimbolizálja azt a fajta "züllést" (erősen idézőjelben", amire néha neked is szükséged lenne, vagy amire esetleg titokban néha vágysz. Tehát hogy rossz kislány legyél. Ettől még lehetsz meggyőződéses antidohányos.

Én magam is álmodom néha azt, hogy dohányzom, pedig nem dohányoztam soha. Ilyenkor mindig tudom, hogy oké, valamiben megint túl merev vagyok, lazítanom kell.

Remélem, érthető volt.


Ezt amúgy onnan tudom, hogy egyszer egy álmokkal foglalkozó műsorban egy példának egy nőt említettek, aki álmában rib@nckodott, pedig szigorú erkölcsök szerint élő férjes asszony volt :)

Ott magyarázták el a "zülléses" álmok jelentését.


25/L

2010. júl. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, hogy valójában vonzódsz valakihez, aki dohányzik?

Vagy tudat alatt valamivel összekapcsolod a dohányzást, valami olyan dologra, amire viszont vágysz.

2010. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, ez a fajta álom elfolytott kívánságot jelképez. Nem föltétlenül a dohányzást kívánod, hanem valami tiltott dolog után vágysz. De ezzel az álmoddal egyben ki is elégíti az agyad a vágyódást - tehát ébren már nem is vágyódsz rá.
2010. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!