Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelent?

Ez az álom mit jelent?

Figyelt kérdés
Egyfolytában azt álmodom,hogy követnek.Volt,hogy elakartak rabolni is mellé.Félelmet keltő leveleket kaptam,Úgyhogy a családom találta meg mindig.Csak jelent valamit már,mivel ez volt a 4.álmom vagy épp 5.,csak az egyik megismételte magát,a többi mind más volt,legalább helyszín és levél ügyileg.Légyszíves ne írjon olyan,aki nem hissz az ilyenekbe.Nem,nem nézzek soha horror filmeket.Tudom,hogy valamit próbál elmondani a tudatalattim.Viszont szeretnék végre normálisan aludni.

2020. máj. 25. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
nemtom
2020. máj. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Félsz a szociális élettől. Ezért a tudatalattid elkezdett takarítani, azoktól a dolgoktól amiktől legjobban félsz azt vetíti ki az álmodba.


Ha nincs okod ilyen jellegű dolgok miatt félned, tehát nincsen tényleges zaklatód, a saját félelmeidet mutatta meg a tudatalattid. Nyílván itt is szoktál olvasni különböző problémákkal küzködő emberekről, és mivel ezektől a dolgoktól félsz ezeket az agy előbb észreveszi.


Mint ahogy többen írták itt, hogy mindig ugyanabban az időpontban néz rá az órára, pavlovi reflex pesszimista fixációja. Minden ilyen álom után reggel keress valami jó dolgot, pl. ma egy nagyon jó és szép nap van, és a kedvenc hobbimmal fogok foglalkozni, már úgy várom. És egy idő után ezek az álmok is mikroméretűre zsugorodnak, mármint a félelmeid, és egyszercsak már nem fogsz rettegni az aggodalmaidtól. Az aggodalmaidat nagyítgatja a tudatalattid.

2020. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Egyél elalvás előtt banánt. Segít a melatonin termelésben, de a meleg tej is, ha nem vagy laktóz érzékeny. A magne-b6 is segít a stressz leküzdésében.
2020. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elsőt nem értem,hogy ennek mi értelme volt.

Viszont köszönöm szépen a másodiknak és a harmadiknak is.

2020. máj. 25. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Mindkét válaszoló én vagyok és szivesen. 2-es és 3-as vagyok.
2020. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!