Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Másnak is szokott olyan...

Másnak is szokott olyan lenni, hogy álmodik és a valóságban megszólal az ébresztője és az a hang valahogy "beleíródik" az álom történetébe? (nekem sokszor)

Figyelt kérdés

Pl ma az volt hogy egy tanteremben voltunk megszólalt a telefonomon az ébresztő és halottam az álmomban de ott nem jöttem rá hogy mi az és a tanár ordibált, hogy halgattasuk már el.

De nem feltétlen ébresztőhangja van az álomban, hanem akármi más hang amire az álmomba nem jövök rá hogy mi és elkezdem keresni és mikor végül rájövök hogy mi az akkor felébredek és szól az ébresztem már percek óta.



2020. jún. 3. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez minden embernél jellemző.

Nekem egyszer bekapcsolva maradt a tv és ami ment a tv-ben a hangok alapján ment az álmomban is, picit másképp.

2020. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, el is késtem suliból :D
2020. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez természetes.
2020. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok emberrel volt már ilyen.
2020. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
igen! álmomban cukrász voltam és tortát sütöttem, csengett a sütő, hogy kész a torta, siettem, hogy ne égjen oda és igazából az ajtón csengettek :D
2020. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!