Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mi lehet? Valóság vagy...

Ez mi lehet? Valóság vagy álom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szoktam álmodni természetesen és ma is benne vagyok, amikor egy hatalmas ajtócsapódásra kelek, és nem tudom hogy az álmomban volt vagy a való életben. És sokszor van olyan is hogy sikítok és arra kelek de nem tudom eldönteni, hogy a való életben vagy álmomban sikítottam-e mert nagyon úgy hangzik hogy a való életben de senki nem jön a családomból hogy ez meg mi a jó élet volt.

Ilyen veletek is előfordult már?


Meg olyan szokott lenni velem, hogy mikor aludnék ilyen fura érzésem támad (mintha valaki bele akarna mászni a fejembe és ilyen “csikis” érzés.) néha úgy érzem valaki figyel.



2020. ápr. 8. 10:03
 1/2 Nxs ***** válasza:

Szerintem csak szimplán félálomban vagy ilyenkor egybefolyik az álom és a valóság.

És igen velem is volt ilyen .

2020. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is volt már, hogy mikor felébredtem azon gondolkodtam álom volt vagy valóság. Lehet, hogy olyankor félálomban vagyunk. Voltúgy, hogy sikítottam álmomban de én fel ébredtem a saját hangomra.
2020. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!