Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az elmúlt években többször...

Az elmúlt években többször álmodtam azt, hogy a ház, amelyben laktunk, nem akkora volt, amekkorának én addig hittem, hanem nagyobb. Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Az álmokban szereplő házak különbözőek voltak, tehát nem azt a házat álmodtam meg, amelyben amúgy lakunk.

2020. jún. 22. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti lassan költözés lesz
2020. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy egy másik világ csatlakozik rád, és meglátod, megéled annak az énednek a helyzetét. De az is lehet, hogy elengedted magad, és túlzottan könnyed lettél, ami miatt már nem tudod magad köré bilincselni a múltadat, az utadat, az energiáidat.

Egyet ne feledj: Az álomlélek nem más, mint a tükörképed, a mendemondák szerint, és ami vele történik, az nem veled, viszont rád is kihatással van. Ha elbánsz az álomlélekkel, hosszú ideig nem lesz vele álmod, és mikor bepillantást enged a "világába", többnyire akkor is mesét játszik be számodra.

Mellesleg ha hiszel a többvilág elméletben, akkor elhiheted azt is, hogy több valós idejű lineáris világ fut, folyik egymás mellett, és ezek egymásba átéreznek, átlátnak, átüzennek. Az is lehet, hogy a másik világ ... nevű saját leled már kiszimatolta a gyenge pontjaidat, és próbál keresztbe tenni neked, sőt, próbál képzelgésre, átlátásra, és legyőzésre felhasználni a te álomteredet, de az is lehet, hogy csak segítségre lenne szüksége, és álomban él. Egyet tudjál: Eljön a nap, amikor a ... saját lelkeid összecsapnak, és csak egy maradhat, egy aki mindent visz. Az viszont nem biztos, hogy a te tested lesz, az is lehet, hogy egy másik világ ... neved saját tested, ami továbbviszi majd az akaratodat, mint embríót, és más házakat, más méreteket, más bútorzatokat fogsz látni, akár élet végetérés nélkül, sőt, más lesz a barátaid véleménye, a helyeid étele, de még a tárolt adataid sem fog 100%-ra megegyezni a néhai világi testedével, csakis az akaratod.

Tehát az álomban kapcsolat jön létre a világok között, és az akarat éli meg, az már más kérdés, melyik világba ébredsz fel, mert bármelyik magával ragadhat, ismerned kell a visszavezető felvezetéseket, mert különben bármelyik világban felébredhetsz, látszólag ugyanott.

Ha ki akarod védeni, húzz fel egy gyűrűt, és legyen nálad az okostelefon éjszaka. Sokat segít... Ezek nem balgaságok voltak, hanem tanácsok arra, hogy nehogy az álom magával ragadjon...

2020. jún. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes volt, de miért kell a gyűrű és az okostelefon?
2020. jún. 24. 04:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezeket honnan vetted?
2020. jún. 24. 04:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!