Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, hogy van hogy...

Mit jelenthet, hogy van hogy többször is az első barátnőmmel álmodok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elég sokszor előfordult,hogy az első barátnőmmel álmodtam,tegnap este is pl álmomban minden jó boldogok vagyunk meg jó együtt lenni olyan mint a valóság mert mikor felébredek szabályosan szar a valódi valóság.Az első barátnőmmel 2010 ben történt a szakítás szóval régen nem vagyunk együtt,de akkor miért jön elő álmomban?

2018. febr. 16. 23:36
 1/6 anonim válasza:

Dettó. Tegnap én is az első barátommal álmodtam. Általában azt szokták mondani hogy vagy az adott személyt vagy valamilyen személyiségjegyét nem tudod elengedni még évekkel később sem. Talán volt benne valami ami akkora hatással volt rád hogy azóta is arra vágysz. Talán...de passzolom...

27/L

2018. febr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ma 00:28


Én már hallottam olyat is,hogy egy személy vagy cselekmény nem köthető ahhoz amit álmodok hanem lehetnek elnyomott dolgok amik így nyilvánulnak meg.De én sem tudom igazán.

2018. febr. 17. 00:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert már Máté Péter is megénekelte:"...az első szerelem, mindhalálig elkísér."
2018. febr. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármiben 'az első', az bizony maradandó emlék.

Az elsőre mindig emlékezni fogsz, álmodban többször jön elő, mint pl. a harmadik, vagy sokadik.

A jelenség okát keresd az emlékezés mechanizmusában.

2018. febr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ugyanebben a cipoben vagyok

20 eve szakitottunk az elso baratnommel, akibe atom szerelmes voltam.

azota sem beszeltem vele, kb nem is lattam eloben, facen par eve bejeloltem egy rossz pillanatomban, de ott sem beszeltunk, nem is igazan aktiv facen sem, 1-2 kepe van fenn es ennnyi.


en 10 eve hazas vagyok, van 3 gyerkocom, megis mostanaban egyre gyakrabban almodok az elsovel.

Almomban ahogy fent is irtak, minden happy, ujra fulig szerelmes vagyok, o pedig incselkedik velem, "kelletti" magat, hagyja, hogy toljam a vakert es a bokokat, de mire megcsokolnam, mindig felebredek es utana tokre lelkiismeretfurdalasom van.


foglalkoznom kene a dologgal, vagy majd elmulik magatol?


arra is gondoltam, rairok igy 20 ev utan, pont kerek szam :D, de nem tudom, mit szolna hozza, zavarni sem akarok, o is hazas, 2 gyerekkel, az orszag masik felen lakik. nem is tudom, mit kerdeznek tole...

2023. márc. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5/


Biztos nem azt jelenti,hogy ő kéne újra valami más jelentése lehet.Én az utóbbi időben nem igazán álmodtam vele,mondjuk van elég gondom álmodok sokszor elég aktívan is de mindenféle hülyeséget.Most valahogy a volt barátnő vagy volt barátnők vagy szexuális álmok nem nagyon jönnek.Mióta a facebookom tiltva lett utána töröltem és egy újjal tisztalapot kezdtem azóta nem is ismerősöm,szóval még annyit se látom.

2023. márc. 4. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!