Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodom az elso szerelme...

Miert almodom az elso szerelmemmel es a jelenlegi baratommal pedig soha?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gerinctelen, undorito dolgot tettem, amit azota mar rengetrgszer megbantam, ugyhogy kerlek, ne oktassatok ki! Az első szerelmemet mar mikor meglattam tudtam, hogy fel fogja kavarni az eletemet. Kb negy evig huztuk se vele se nelkule "kapcsolatban", egy ideig volt kozte baratnoje is, aki nem tudott rolunk.. Megbantam nagyon es nem errol szeretnek most beszelni.

Mar 3 eve nincs koztunk semmi, csak felkoszontjuk egymast, nezi az instagram oldalamat es kb ennyire tartjuk a kapcsolatot. A jelenlegi baratommal 2 eve vagyunk egyutt es a legszerencsesebb lanynak erzem magam es nagyon szeretjuk egymast. Almodni viszont nem szoktam rola... Viszont eszrevettem, hogy az elmult 1 honapban a volt szerelmemrol mar 3x is almodtam. Kihasznalt, engem is megcsalt, de megis szerettem ot es az almaimban sem negativ dolgok jonnek vissza, hanem olyanok hogy fogja a kezem, simogat, magahoz olel.. Van amikor beszel is, de ebredeskor mar nem tudom visszamondani, hogy mit. Massal is elofordult mar hasonlo?


2020. júl. 15. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy időben èn is àlmodtam a Gimis szerelmemmel és csak potitívat. De amúgy én nem kívánnám vissza őt az életembe. Egyébként jóban vagyunk, de semmi több
2020. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első szerelem mindenkiben megmarad egy szinten (többnyire örökre, de egy hosszú ideig biztosan). Nagy hatással volt az életedre és ezért érthető is hogy a tudatalattidban még ott van és az álmaid során előkerül. Én az első szerelmemet kb. 10 éve ismertem meg és köztünk csak egy szoros barátság volt semmi több, de mai napig néha néha álmodom róla. Ez természetes emiatt ne érezd magad rosszul vagy ilyesmi
2020. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy valójában lelkitársak vagytok/tudatalatt még mindig vágysz rá.
2020. júl. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csak egyetlenegyszer álmodtam azzal, akibe szerelmes vagyok - mégpedig azt, hogy NAGYOKAT NEVETVE MEGBOCSÁTOTT. Nemsokára a valóságban is az álombelihez hasonlóan viszonyult hozzám ezután.


A hétköznapi életben is mostanában kezdünk jobban kijönni egymással. Rájöttem idővel, hogy NAGYON SOKFÉLE ARCA van, de az igazit sokáig el tudta rejteni.


Régen nagyon sok veszekedés volt, most már jóval kevesebb, illetve tudjuk kezelni a konfliktusokat.

2020. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!