Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álombeli szerelem? Vagy...

Álombeli szerelem? Vagy csupán a jelenlegi életemmel kapcsolatos álom lenne az?

Figyelt kérdés

Regota almodok ismeretlen srac(ok)rol, akikkel/akivel talalkozasunk utan egybol egymasba szeretunk es szerelmesek leszunk, csokolozunk, egyutt setalunk, vagy beszelgetunk:) szamomra nagyon ismeros ember(ek), megsem ismerem ot/oket..

az almot ugy elem meg mintha valosag lenne, es mikor felebredek buntudatom van, amiert otthagytam azt a szemelyt.miutan felebredek sokat gondolkodom, es meg napok mulva is eszembe jut az adott szemely akirol almodtam..15 eves lany vagyok, nem volt meg kapcsolatom csak nagyon eros kotodes egy szemelyhez.. most nincs olyan srac akivel el tudnam kepzelni.. par hete megismertem egy fiut,aki 3 evvel idosebb nalam, fura erzesem lett,mintha mar regebb ota ismernem, pedig akkor beszeltunk eloszor.

egybol ereztem egy lathatatlan kapcsot koztunk,nem akartam elvesziteni mar az eleje ota.. azota megromlott a "kapcsolatunk" de mindketten mintha ereznenk egymas irant valamit.. amit persze o tudatott is velem.. sokat gondolok ra. szinte minden nap eszembe jut

nemtudom tortent-e esetleg valakivel hasonlo story, aki barmit tudna,vagy tanacsot tudna adni ezt mi valthatja ki belolem,az nyugodtan leirhatja akkor a velemenyet

:) elore is koszi a valaszokat, szep napot!☺️



2020. jún. 2. 11:44
 1/2 Rehatronusz válasza:
Nos az én esetemben egyszerü jövő álmodás van. Talán veled is ez a helyzet, sok bár lehet hogy az előző életeidben ismert szeretteid kisértenek, vagy esetleg búcsoszkodnak, esetleg még az is meglehet hogy olyan személyek akik be akarják pótolni azt, hogy életükben nem találkozhattak veled.
2020. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régóta hobbid a fiúzás, tisztában vagy a képességeiddel, hogy jól tudsz hozzájuk alkalmazkodni(ismeretlen srác(ok)ról), beléjük szeretsz(találkozásunk után egyből..), vonzódtok egymáshoz(csókolózunk), együtt vagytok(sétálunk), vagy ismerkedtek(beszélgetünk), vagy beléjük szerelmesedsz(számomra nagyon ismerős ember(ek), mégsem ismerem őt/őket..).
2020. nov. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!