Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik nekem. Viszont van barátja, de állandóan együtt vagyunk, és vannak jelek, amiből arra következtetek, hogy megpróbálná velem. A barátaim szerint meg kéne mondanom neki, hogy többet érzek iránta, mint barátság. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2007. okt. 19. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne légy tolakodó mert az taszító érzést kelltet benn.El kellene érned nála,hogy veled jobban érezze magát mint a barátjával és szépen lassan magától esne szerelembe.Magamból kiindulva nekem sosem jött az be ha barátom volt és megmondta más ,hogy tettszem neki.Ha barátok is voltunk előzőleg azzal a fiúval,ez elválasztott minket és a jelenlegi partneremnél maradtam.Pedig ha egyedül vagyok valószínűleg nem utasítom el.Úgyhogy sztem,ne teregess ki minden lapodat ,légy egy kicsit titokzatos és hidd el fel fog tünni neki,pláne ha sokat vagytok együtt.:)
2007. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig az őszinteség híve vagyok, persze a maga keretei között. Én a helyedben biztos, hogy tudatnám valahogy, ha nem is teljesen dirketbe, de célozgatásokkal biztos. Abban egyet értek, hogy ha sokat vagytok együtt, előbb utóbb több is lehet belőle.

Én kérdezgetném a párjáról, hogy jól megvannak-e, boldog-e, vágyik-e valami másra, ilyesmik, ebből kiderül, mennyire kiegyensúlyozott a kapcsolata, vagy mennyire nyitna másfele.

Sok sikert

2007. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólónak igazat adok. A jelenlegi párom engem is így csábított el. Neki sikerült.
2007. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd meg neki...inkább csak finoman.

Pl amikor taliztok legyen nálad teljesen véletlenül a kedvenc csokija,és kínáld meg,de ne mondd el,h csak és kizárólag az ő kedvéért vetted.Ha látsz lent a földön egy szál virágot vedd fel és add neki.Én így találtam rá az egyik legfinomabb illatú rózsára,valaki eldobta:)Légy előzékeny,udvarias,de ne vidd túlzásba,inkább csak figyelmességnek tűnjön,és ne udvarlásnak.Menj el vele a kedvenc együttese koncertjére,még ha te annyira nem is kedveled.Nevettesd meg,amikor viszont szükséges öleld meg.Néha egy ölelés többet mond minden szónál.Csíntalankodj,picit bosszantsd,de csak csípkedd,és érezze,h humornak szánod nem sértésnek.

Nem szabad mindig csak jót adni neked,mert ködös tekintettel fog a legjobb barátjának nevezni.Azt kell elérned,h veled akarjon inkább lenni,és ne a sráccal.Néha szépen finoman kérdezősködhetsz az aktuális pasiról,és esetleg ha van valami vita köztük,picit fúrhatod is.

Bár a leírás nem volt túl bőszavú,mert minden nagyon függ a lány és a te személyiségedtől,mert lehet jó ötlet a csípkelődés,de ha te nem vagy olyan fajta,akkor be is szülhetsz vele...

2007. okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!