Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet a álmom?

Mit jelenthet a álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmottam hogy egy panelhazban vagyok 15 fegyveres csapattársammal és nálam is van fegyver. Utána jöttek valami másik fegyveresek és ránklőttek. Sikerult kikerulnink a lovedékeket es lelottuk a összeset. Utána felmentem a tetöre és láttam a többi ellenfélt feljonni a bázisra. A ellenfelek megláttak és én leugortam a tetőrol egy erkélyre és bementem de az ellenfelek bekeríteteek utána gránáttal felrobantotam őket és kijutottam de utána BMW vel megyek egy hazhoz ahol egy páncélos ellenfél minigunnal kezdi lőni a BMW m. Kiszállok és elkezdem lőni de nem sikerult ezért elmenekultem a ház mellett talált biciglivel és utána felebrettem. Mit jelenthetett ez a álom? Mert már visszatérö almom hogy egy panelházban lövoldozok.

2020. júl. 30. 05:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy sokat játszol lövöldözős játékokkal.
2020. aug. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kicsot sok volt a cod
2020. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A visszatérő álomok valamit jeleznek, és lehet hogy előző élettel is keveredik(azért csak keveredik, mert akkor még nem volt BMW). Amelyik álom nagyon zavaros az nem biztos hogy konkréten jelent valamit is, de ami tiszta az annál inkább.
2020. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!