Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Ma este arról álmodtam,hogy rohamot kaptam az álmomban! Vergődtem ès egyszer színesen, egyszer pedig fekete fehèren láttam! Ès mielőtt fel èbredtem volna alvás paralizist kaptam!

Mi lehetett ennek a mondani valója?



2019. jún. 15. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek az álomnak nincs feltétlenül jelentéstartalma. Szerintem inkább az okokat keresd. Lehet frusztrált votlal, vagy valami mostanában felzaklatott és a szőnyeg ala söpörted, és ezért ilyen formában tört a felszínre. Anno sok alvás paralizises élményem volt, minél kevesebbet gondolsz rá, és foglalkozol vele annál jobb, ha pedig megijeszt gondolj arra h úgyis elmulik. Egy idő után teljesen. Nekem pubertás korban hagyott alább, végül teljesen.
2019. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!