Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van minden álmomban...

Miért van minden álmomban klausztrofóbiás érzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mostanában minden egyes álmomban klausztrofóbiás vagyok. Volt, hogy olyan helyen voltam ahonnan simán kifértem volna, de itt is volt ez a félelem. Valamiért minden álmomban vagy beszorulok egy szűk helyen, vagy a falak kezdenek szűkülni. És akkor jön ez a nagyon rossz klausztrofóbiás érzet. Akkor általában felébredek. Már félek elaludni, pedig a valóságban nincs ennyire klausztrofóbiám. Álomban pedig gyakorlatilag rettegek. Pár napja van ez...



2020. aug. 31. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzed magad csapdában valami élethelyzet miatt? Valami szorongatott helyzet, amiből nem tudod, hogy törj ki?


A fekhelyed kényelmes? Jol érzed magad a szobádban vagy új hely?


Esetleg ha egyik sem a fentiek közül, akkor lehet, hogy valamiért a születéskori emlékek jönnek így elő, ilyen formában.

2020. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az agy folyamatosan történeteket gyárt, kérdező. Átlagban 17 mp-enként egyet. Álmunkban is! Szóval rengeteg dologról álmodsz, de nem emlékezel rájuk, csak ez a bezártság érzet marad meg benned.
2020. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A karanténtól félsz, pedig nem tilos kimozdulni(simán kifértem volna). Csak súlyosabbá válhat a helyzet(beszorulok egy szűk helyen), és beszűkül az életed(falak kezdenek szűkülni).
2020. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!