Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Az álmomba az volt hogy bementem a dohánybotba ahova szoktam járni, és cigi helyett pisztolyokat lehetett venni, elöttem álltak egy páran de mindenki tudta mit akar venni de mikor rám került a sor, én nem tudtam.

2020. szept. 7. 05:29
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem az álom semmit nem jelent.

Én már voltam pl 40 éves tanárnő álmomban, egy olyan suliban, amit gyakran látok, de sose mentem be. Vagy kerékpároztam egy közeli úton, ami a valóságban egész máshogy néz ki, mint az álmomban.

Milliónyi képet látunk, egy-kettőre, ha emlékezünk, és azt is hihetjük, hogy arról álmodtunk egész éjjel.

Vagy a napközbeni rém-álmodozásaim, hogy megtámadnak, vagy balesetet szenvedek valamilyen módon. Egyik sem volt soha. (65/F)

2020. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a hobbiról van szó(bementem a dohánybotba) oké, hogy értelmetlen(cigi helyett), de gondolkodás nélkül, hülyének néznek(pisztolyokat lehet venni). Ebben rajtad kívül mindenki egyetért(mindenki tudta mit akar venni), de te is próbálod követni őket(előttem álltak egy páran) látszólag. Mert mikor tettekre lenne szükség(mikor rám került a sor) próbálsz kimaradni a közös programból(én nem tudtam..), egyedül szereted tölteni az időt.
2020. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!