Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek az álmok olykor...

Szerintetek az álmok olykor megjósolnak jövő beli dolgokat vagy csak szimplán véletlen lehet h ugyanaz lett?

Figyelt kérdés
Nem az első alkalom az, hogy álmomban ha veszekedek valakivel azzal élőben is fogok, ha valaki elkezd nem beszélni ott velem akkor a valóságban is. Kissé sokszor vannak ehez hasonló álmaim. Tárgyak is ha álmomban nem mennek akkor azt ha rendesen használom hirtelen tönkre megy

2020. szept. 24. 19:13
 1/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem a jövőt jósolják meg, hanem a múltat, és a jelent mutatják. Ha a jelen egy bizonyos irányba halad, akkor a valószínű jövőhöz hasonló dolgok is feltűnhetnek az álmaidban. A tudattalan az ilyesmit mindig észleli, mert minden információ oda kerül be először, és álmodban szimbolikus jelleggel megmutatkozik. Tehát nem megjósolod az álmoddal a jövőt, hanem kikövetkezteted.
2020. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez többnyire véletlen. Ami a legközelebb lehet ehhez az az hogy a tudatalattidban lévő információkból csinál az agyad egy lehetséges történetet amit álom formájában lejátszik neked ami logikusan bekövetkezhet mert van köze a valósághoz nem pedig csak egy random álom. De ez sem 'jóslás'
2020. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Néha. Ilyen konkrét nekem nincs, de halálesetek előtt álmodok, mindig egyfélét, szinte ugyanazt. És szinte mindig meghal a családból vagy baráti körükből valaki.

De ilyen konkrétat nem szoktam álmodni.

2020. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, van benne igazság. Én, ha a közeljövőben (1-2 héten belül) történni fog velem valami, előtte álmodom, és szinte csak akkor. Ez szerintem amolyan figyelmeztető álmok, amiket nem biztos, hogy tud az ember mihez kötni.
2020. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Nekem már volt olyan, hogy megálmodtam egy eseményt, ami hajszálpontosan ugyanúgy zajlott le, csak az álmomban más szemszögből láttam magamat.

És nem irányíthatta az álmomat a tudatalattim, mert azt nem tudom kikövetkeztetni, hogy más emberek, akik szintén szerepeltek az álomba is, és a valóságba is, mit fognak csinálni, hova fognak menni egy adott pillanatban. Szóval én hiszek abban, hogy néha megjósoljuk a jövőt az álmainkban.

2020. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez véletlen-e, de velem már többször volt ilyen. Egyszer például azt álmodtam, hogy a szobánkban volt egy fakígyó és egy madárfészek tojásokkal. Egy nappal később pedig, mikor épp tévét néztem, a filmben is kígyót és madártojásokat mutattak.


De volt már olyan is, hogy azt álmodtam, hogy egy pohárból ittam egy munkatársammal, egy nappal később pedig tényleg megosztotta velem az italát. Tehát igen, történnek jövőt megjósoló dolgok az álmokban.

2020. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Általában csak röhögök az ezobohócokon, de ez kivételesen egy olyan téma, aminek szerintem van realitása.


Mikor még szakközépbe jártam, volt olyan, hogy álmomban egy adott szituációt éltem át, mondjuk két óra közti szünetet. Aztán eltelt 2-3 hét, és megtörtént ez az álom. Mindenki pontosan azt és úgy csinálta, ahogy az álmomban volt. Egy időben direkt le is írtam ezeket az álmokat ébredés után, hogy ne legyen az, hogy saját magamnak mesélem be utólag, mit is láttam álmomban. És stimmelt minden amit leírtam.


Az én véleményem az, hogy az emberek sokszor képesek érzékelni a saját jövőjüket valamilyen formában. Teszem azt, valaki megérzi, hogy ezzel vagy azzal az emberrel valamiért nem kéne szóba elegyedni, majd később kiderül, hogy igaza volt mikor ezt érezte bármiféle racionális indok nélkül.

2020. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem rendszeresen szokott olyan lenni hogy vagyok valahol/valakivel és csinálok valamit, vagy órán vagyunk, és szó szerint szóról szóra tudom hogy mi fog következni, és amikor megtörténik, olyan érzés mintha másodszor élném át, és ennek szerintem az álmodásomhoz van köze, amire meg nem emlékszek.

De viszont nekem is volt olyan hogy jó tippekkel/tanácsokkal, sokféle jó döntéssel lettem megajándékozva az álmaimban, amire a mai napig emlékszek, nemtudom hogy lehetséges ez, de sokszor furán érzem magam emiatt, 13/F

2020. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!