Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen rémálmaitok vannak/voltak?

Milyen rémálmaitok vannak/voltak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A legnagyobb rèmàlmom. Szemelyes utazàsom a pokolba ami lètezik is. Szàmos dèmon ès halotti lèny van odalennt. Ès a kinèzete a pokolnak nem 9 kör . Hanem egy nagy barlang ami akkora mint Magyarorszàg fölötti kupola mèrete. Hivogatott Lucifer is ès harcoltam ellene. Meg a dèmonjai ellen . Hasonloan mint dante a művèben. Ijesztő volt . Sok szàrnyas lèny meg patàs fejű dèmon ostorokkal ès kardokkal van ott lennt. Mondták nekem. A föld felszinre igyekeznek kūrtölve majd fölmenni ès mindenkit a pokolba vinni. Ennyi volt az álom. Felkeltem ès kb lihegtem hogy uramisten mi van ha igaz lesz ez . Akkor harcolni kelln.
2020. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én is a pokolba voltam egyik remalmomban. 🙁 viszont kiskori remalmaimra emlekszem. 4 évesen feküdtem a kertben mozdulni szolni nemtudtam korulottem minden szürkés es hideg lett, a halál jött velem szembe és az elhunyt dedmamam mentett meg. Ez volt szamomra elegge durva meg hogy 5 evesen egy boszorkany all az agyam mellet.
2020. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Az erdőben sétáltam este, ahol egy kislány követett. Nem mondott semmit, csak követett. Így nem hangzik annyira félelmetesnek, de elég nyomasztó álom.
2020. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lena7 ***** válasza:

Nagyon sok volt...

Volt olyan, amikor azt álmodtam, hogy elrabolnak és nagyon lassan tudok csak futni/halkan kiabálni.

Az álom végén mindig fejbe lőttek és utánna mindig felkeltem.


Ezt kb 3 hétig folyamatosan álmodtam mindig 4 és 6 között🤷‍♀️


Kicsiként nagyon féltem a rókáktól, van egy nagyon emlékezetes álmom róluk. Az volt benne, hogy megyek a tyúkok helyére megnézni őket, viszont ott csak véres nyomok vannak (este volt) és féltem, elskartam futni, de ekkor megláttam apum puskával a kezében és mellettem állt, csendre intett. Ekkor megnyugodtam, mert tudtam, hogy ha velem van akkor nem lehet bajom, aztán hírtelen eltűnt, a rókák pedig rámtámadtak


(Akkorák voltak, mint 1 nagy kutya, óriási foguk volt, morogtak és nagyon agresszívak voltak)


Volt olyan amikor azt álmodtam, hogy menekülök valakik elől és beugrottam egy nagyon tiszta vízbe, ahol megláttam 2 rácsot és tudtam, hogy arra kell mennem. Leúsztam a rácshoz és megpróbáltam.kinyitni, mert arra tudtam volna csak menekülni, de hiába próbáltam kinyitni nemsikerült.egyre kevésbé kaptam levegőt és szinte fulladoztam a víz alatt, majd a támadóim eltűntek én meg még mindig a víz alatt voltam és fulladtam. Nem kaptam levegőt.


Majd ezután felriadtam és köhögtem meg gyorsan kapkodtam a levegőt, mert az idő alatt, amíg álmodtam tényleg nem vettem levegőt


Nagyon sok rémálmom volt

Pláne kiskoromban 6-10 évesen

Aztán elmúltak, majd 13 éves korom környékén újra előjöttek.


Vettem álomfogót (mert jól néz ki + kiakartam próbálni, hogy működik e vagy sem)


Nekem bevált🤷‍♀️ (vagy nemtudom én ennek tudom be)

Majdnem 3 éve van meg és azóta nem voltak ilyen álmaim

2020. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Rendszeresen visszatérő rémálmom kettő van.

Az egyik, hogy nagyon magas épületről zuhanok lefelé, és tudom meg fogok halni, de nem akarok.

A másik, hogy egy rendőrépülethez megyek hajnalban, és ott esek össze egy rendőr karjaiban akinek még annyit eltudok mondani, hogy 3 hónappal ezelőtt raboltak el. A rendőr meg sokkot kapott, mert észrevette, hogy a hátamról teljesen lenyúzták a bőrt.

Bármelyik álmom jöjjön, mindig felébredek, többnyire arra, hogy sírok.

2020. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer volt egy olyan, hogy menekülés közben szembefordultam a támadómmal, hátraestem. Pisztolyt fogott rám, és én, hogy elkerüljem a biztos halált a lábfejem hozzányomtam a pisztoly csövéhez. Amikor elsütötte a ravaszt, éreztem a fájdalmat.

Egy másik, visszatérő álmom, hogy vonatra/metróra akarok fel/leszállni, de egyszerűen nem működnek a lábaim.

Illetve két barátom és a húgom halálát álmodtam már meg, az nagyon ijesztő volt.

2020. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Munkahelyen váltottam, de az egyik felettesem nehezményezte, hogy nem tudok beilleszkedni, kilógok a sorból, nem vagyok alkalmas a feladatra. Pillanatokon belül egy pszichiátriai osztályon találtam magamat, ahonnan 'vizsgálat' céljából átküldtek egy másik kórházi osztályra. Ott a nővérek érzéketlen flegmasággal közölték velem, hogy korán érkeztem, délutánra várta, még nem ásták meg nekem a sírgödröt amibe belelökhetnek.

Magyarán szólva terápiaként halálra ítéltek.

Elmondani se tudom azt a döbbenetet, és félelmet amit az álmomban éreztem.

2020. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!