Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elmesélnétek a rémálmaitokat?

Elmesélnétek a rémálmaitokat?

Figyelt kérdés
Amik nagyon megmaradtak, vagy furcsák voltak.
2011. júl. 4. 11:46
1 2
 1/13 hümi ***** válasza:

kiskoromban egy csontváz követett mindenhova, mindig más álruhába.. de ez ilyen visszatérő álom volt

ma meg volt, hogy egy titanic féle hajón voltam osztályommal és egy jósnő azt mondta h egyik oszttársammal kell lennem párba mikor megfog állni a hajó a tenger közepén, (egy jégtömb miatt) és kikell ugrani a hajóból és akkor mi ketten megfulladunk.. aztán ezt csak álmomba álmondtam és felkeltem álmomba h ez csak hülyeség és akkor kiderült h megyünk ilyen hajó útra és az volt az utolsó amire emlékszem, hogy meg kell akadályoznom h ez ne történjen meg :D

2011. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
a legszörnyűbb rémálmom: amikor a tv-t néztem hirtelen Fluor, Sp elkezdett énekelni majd mikor jött a reklám és megkönnnyebbülhettem volna JustinBieber volt a képernyőn :OO
2011. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem minden rémálmomban gyilkosságok történnek, mindig más és más emberekkel, olyanokkal is akiket nem is ismerek és többnyire én ölök.
2011. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel sétáltunk egy temetőben. Egyszer észrevettük, hogy követ minket a pap. Megkérdeztük, hogy mit akar, azt mondta, térjünk meg. Nem akartunk, ezért baltával körbekergettt minket.


Valami nagy bűnt követtem el, ezért bűnhödnöm kellett. Az volt az ítélet, hogy kikötözik a kezeet és labamat, majd a végtagjaimat egyszerre aprítják fel. Majd valami port rámöntenek, amitől egyben leszek újra, majd felvagdosnak megint. Majd megint a por, majd megint vágás.

Ezt a végtelenségig. A végén meg már valami felismerhetetlen hús- és csonthalmaz voltam, brr.

2011. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
mamám kergetett villával és meg akart enni... :D
2011. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Egyszer azt álmodtam, hogy cukrosnokedli, befőttesüveg, hordó, sarokpánt, és luficizmus.
2011. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy gonosz piros dzsinn kijött egy lámpából, és meg akart ölni, mert nem volt fülbevalóm. Aztán megmutattam neki, hogy az egyik hiányzik, ezért csak egy fülbevalóm van, így egy darabig békén hagyott, de aztán újra meg akart ölni.
2011. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

hát ezeken jot nevettem :D

én általába mindig olyan szépeket és " rózsaszíneket" álmodok, de egyetlenegy szörnyü álmom volt, ami esküszöm valami krimibe is beillenne :D

jó hosszu, de megprobálom röviden :

a vársoban az egyik toronyházban meggyilkoltak egy pár embert, aggodtam emiatt, mert rokonom lakik ott.... hazamentem, az anyukám ügyvéd, ezért valahogy köze volt az ügyhöz és otthon megkérdeztem hogy miket tud a gyilkosrol és annyit mondott, hogy a tóba dobta az áldozatait, a beszélgetés végén pedig annyit,h még mindig szabadon van, ekkor minden elösétült az egész házban és csak annyit éreztem,h huznak ki a házbol ... nagyon sok ideig ugyéreztem,h nem látok és sötét van álmomban, és aztán már csak annyi,h éreztem a vizet a börömön és hogy merülök lefele, mikor kinyitottam a szemem láttam,h a tó fenekén vagyok a többi halotttal .... - életem legfurább álma, sokat gondolkoztam rajat, probáltam megfejteni, de enm tudom mért lehetett

2011. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hmm lássuk csak. Az egyetlen rémálmom kiskoromból maradt meg, az volt a lényege, hogy a kertünkben egy elmebeteg alak egy fáklyával hadonászott meg ordibált valamit valami erdőről, aztán rádobta a fáklyát a szüleimre (akik mellettem álltak) mire ők meggyulladtak és elkezdtek szétfolyni meg olvadni meg hasonló szemetgyönyörködtető dolgokat művelni... Reggel meg felfigyeltem arra, hogy a szekrény fájának a mintája, tudjátok amit kiadnak azok a gyűrűk, szóval egy helyen nagyon hasonlít az álmomban látott két szétfolyt arcra. Pazar volt, utána évekig féltem a sötétben és nehezen tudtam elaludni.
2011. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Huhh... rengeteg volt.:D Kiskorom óta ritkán álmodom (mostanában egyre gyakrabban), és az álmaim 90%-a rossz, a maradék 10% semleges, szóval még soha nem álmodtam kifejezetten jót. Pontosabban volt, ami jól indult, de a végén mind rosszra fordult. Szerencsére már elfelejtettem őket (illetve nem teljesen, de nem tudnám elmesélni őket, mert csak képek maradtak meg).

Ami viszont érdekes és említésre méltó dolog (nem teljesen kapcsolódik a kérdéshez), az az, hogy egészen kicsi koromban álmodtam egy összeégett, eldeformált, torz arcról, amit később viszontláttam a TV-ben. Be is csokiztam rendesen.:D

De hogy a kérdésre is válaszoljak; a legutóbbi "rémálmom" az volt, hogy összefutottam egy öreg fószerrel és azt mondtam neki, hogy 'Stanley', erre nekemugrott a mankójával és asszem' el akarta harapni a torkomat.xD De tényleg félelmetes volt.:D

2011. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!