Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szoktak lenni brutálisan...

Szoktak lenni brutálisan durva rémálmaitok?

Figyelt kérdés

Újabban a rémálom új értelmet nyert számomra.

A legutóbbi rémálmomban a szüleimet utasításra meg akarták ölni. De ez igazából egy próba volt a számomra: ha én megölöm azokat, akik bántáj őket, akkor élve maradnak.

A következő pillanatban egy revolver volt a kezemben, de nem lelőttem őket, hanem a pisztoly agyával elkezdtem őket agyba-főve verni. De nagyon rossz volt, közben bűntudatom volt, és azért könyörögtem, hogy ne haljanak meg. De meghaltak, a szüleim pedig éltek. Aztán a következő pillanatban meglátom azt, aki elrendelte a gyilkosságot, és a követőit. Átvertek, a szüleimnek esélye sem volt az életben maradásra. Ők ölték meg őket. És az álomban síri csend volt, mindenki olyan volt, mintha nem is élne, üveges tekintetek mindenhol. Leszámítva engem, és a "főnököt". Aztán elrohantam az ellenkező irányba. Ők lassan jöttek utánam, 3 hullát húztak maguk után zsákban, a szüleimet pedig ott hagyták az út közepén, ahogy visszanéztem, láttam, hogy ki is belezték őket. Aztán valahogy sikerült tudatosan felébresztenem magam, amikor rájöttem, hogy ez csak álom lehet. Nagyon durva álom volt.

Nektek mi volt eddig a legrosszabb?



2013. aug. 5. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy elég durva.

Ott a barátnőm volt a főszereplő a dologban, aki belekeveredett valamibe, már nem emlékszem rá konkrétan de a lényeg az volt hogy engem brutálisan átvert. Akkor én egy gazdag vállalkozó voltam és a barátnőmnek nem kellett dogloznia cserébe azt kértem tőle hogy vigyázzon a házra, és élje az életét. Akkor bekeverték őt egy munkába mert nagyon akart dolgozni de az a munka egy futári állás volt ahol fegyvereket kellet leszállítania ahol később durván meg erőszakolták majd belőle bérgyilkost faragtak akivel kinyíratták minden ismerősömet, és családtagomat majd engem is ki akartak vele nyíratni de a barátnőm nem tette meg de a főnöke viszont előttem lőtte meg, amit túl élt ugyan de akkor én annyira berágtam hogy mindenkit megöltem a városban mert azt hittem hogy mindenki benne volt majd mindent felgyújtottam felrobbantottam, vele együtt a cégemet is mert az volt bennem hogy mindenki ellenem fordult. Még a gyerekkori legjobb barátomra is rágyújtottam a házát aki előttem égett halálra. Akkor a barátnőm meghalt és a város szélén egy elhagyatott szálloda tetején néztem végig ahogy a város porrá égett, a szálloda egyébként egy nem létező dolog, az is az enyém volt de elhagyatott lett mert csődbe ment és a barátnőm a karjaimban halt meg, majd mikor már minden veszve volt leugrottam a tetőről, amit túl éltem de egy műhelyben ébredtem ahol a szilánkossá tört te4strészeimet eltávolították és vasra cserélték le őket ahol egy pusztító robotot faragtak belőlem és az a társaság irányított akik korábban meg akartak ölni, és azt az utasítást kaptam hogy öljem meg a barátnőm családját, amit megtettem De mivel elpusztíthatatlan voltam de félig robotként éltem így belerohantam egy trafó házba ahol az áram megsütött engem így haltam meg és ébredtem fel. Közbe a barátnőm feje volt felszúrva egy karóra mikor beleszaladtam a trafó házba. Nagyon durva álom volt, kb 1 éve álmodtam, soha többet ilyet.

2013. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szecsői Tibor ***** válasza:
78%
Én néha azt álmodom, hogy elfogyott a sör. Kemény.
2013. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lilith1994 ***** válasza:
100%

Nekem szinte csak rémálmaim vannak. Hát elég rossz....

1. Álmomban egy panel lakásban voltam és éreztem hogy valami nincsen rendben. Már csak a hangokból is tudtam hogy valami nem jó, mert rengeteg vadászgép húzott el a házak felett. Álmomban Pécsett voltam. Valahol Pécs középpontjában robbant valami, és minden rázkódott, féltem hogy össze dől a panel, de nem dőlt... Egy örökkévalóságnak tűnt. Ekkor láttam egy nagyon nagy villanást, utána nem láttam már semmit, de éreztem ahogyan a hús leolvad rólam, és tudtam hogy ez egy atom bomba volt, és tudtam hogy nekem már végem is van, ekkor fel ébredtem de rettenetesen paranoid lettem tőle, mert a fájdalom az egész testemben mintha valós lett volna.

2013. aug. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Együtt érzek veled 3#. Nekem is szinte csak rémálmaim vannak.

Álmodtam már olyat is, hogy a fekete csuklyás, kaszás Halál a testvérem szobájában állt, ahol persze én is ott voltam és persze éjjel volt és egyedül voltam és meg akart ölni.

Álmodtam már olyat is, hogy egy családi házban egy kisgyerek TV-zett, bementem valamilyen társammal és a kisgyerek szüleinek a hullái a mélyhűtőben voltak. Ezt találtuk meg is találtuk a társammal, majd egy sörétest adott a kezembe a társam. Erre én levittem a kisgyereket a kazánházba és fejbe lőttem.

Volt olyan is, hogy egy barlangban álltam és a fejemen takaró volt ( mert így aludtam el ) és valahogy a lábamnál kiláttam a takaró alatt és egy kislány lába volt, aki a mögöttem lévő szakadékba akart lökni.

Szép álmokat!

2013. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
#4es vagyok, elírtam a történet végét :D Tehát: Kiláttam a takaró alól és egy kislány lábát,aki előttem áll és be akart lökni egy hirtelen mögöttem termő szakadékba.
2013. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Mkor azt álmodtam, hogy egyszerre 5 csajt d Ugok. Durva volt :D
2013. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 vakondka válasza:
Ha rendszeresen vannak rémálmaid az a kialakulóban lévő depresszió előjele, érdemes lenne egy profi pszichiátert megkeresni.
2013. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem szinte csak rémálmom van. Nagyrésze durva, érthetetlen okokból.
2014. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!